Anasayfa
2019-08-05 09:28:06 ( 1493 izlenme )

İsyan: '10 BAŞKANA HER AY 4'ER MAAŞ'

CHP'li Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, AKP’li belediye başkanlarının, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden 3’er şirketin yönetimine atandığını ve başkanlık maaşı dışında 9'ar bin lira kazandıklarını açıkladı. Devecilerin açıklaması şöyle;

"AKP'Lİ 10 BAŞKAN HER AY 4'ER MAAŞ ALIYOR"

"İilçemizin bağlı olduğu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nde AKP'li belediye başkanlarının yaptıklarına. Büyükşehir'in 12 şirketi var. AKP'li de 10 belediye başkanı bulunuyor. AKP'li her belediye başkanına 3'er şirkette yönetim kurulu üyeliği verildi. CHP Grup Başkanı olarak da söylüyorum, AKP'li her başkan, yönetim kurulu üyesi olduğu şirketten ayda 3 bin lira huzur hakkı alıyor. Her başkan, 3 şirketin yönetim kurulu üyesi olduğu için başkanlık maaşlarının dışında ayda 9 bin lira da yönetim kurulu üyeliklerinden huzur hakkı elde ediyor. Yani, başkanlık, 3 de şirketlerden olmak üzere ayda 4 maaş alıyor. Bu adalet mi?

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'ye Oy Vermiş Vatandaşa 'Oyun Şimdi Kime' diye sordular... İş büyüyor... 'PARİS'TE ALARM!.. Mahkemeden CAN SIKICI AÇIKLAMA!.. 57 KAT FARK ATTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YİNE SALDIRDILAR!..