Anasayfa
05 Haziran 2019 ( 1126 izlenme )

AKP Durmuyor:'İŞİN İÇİNDE YUNAN VAR'

Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, "CHP'nin adayı ismini bile bilmiyorum şuanda. Acaba sandıktan çıkacak mı? Ama çıkmadı ki. Neticede oyları çalmışlar. Alenen oyları çalmışlar. " diye konuştu.

Memleketi Afyonkarahisar’da bayramlaşma törenine katılan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, tören sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu. Eroğlu, 23 Haziran’da yapılması planlanan İstanbul seçimlerine ilişkin olarak şunları söyledi;

‘CHP ADAYININ İSMİNİ BİLE BİLMİYORUM’


Kazandıracak olan İstanbul halkıdır. İstanbul halkı şimdiden özellikle tavrını koydu. Çok çalışkan, gayretli ve Türkiye’de büyük hizmetleri olan Binali Yıldırım’dan yana tavır koyacağına inanıyorum ve onun kazanacağına inanıyorum. Onun önce sandıktan çıkması lazım. O kişi, CHP’nin adayı ismini bile bilmiyorum şuanda. Acaba sandıktan çıkacak mı? Ama çıkmadı ki. Neticede oyları çalmışlar.

‘CHP ADAYINI YUNANİSTAN DESTEKLİYOR’


“ Alenen oyları çalmışlar. Büyük suistimaller var, usulsüzlükler var, oyların çalındığı tespit edildi. Bu yüzden YSK İstanbul’da yeniden yapılmasına karar verdi. Dolayısıyla İstanbul halkı karar verecektir. Onu göreceğiz inşallah. ABD’deki bir gazeteye demeç olarak vermesi de kendi takdiridir. Onu bilemeyiz. Sağ olsun pek çok ülke ve başta Yunanistan CHP’nin adayını destekliyor. Ama bizim vatandaşlarımız milli ve manevi değerlere, vatana, millete ve bayrağa bağlı insanlar da tabii ki kimi destekleyeceğini biliyor” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fransa ''Yayılıyor' Gökçek'ten 39.6 Bin Dolarlık 'KÖPEK GEZİSİ' 'AFP Nasıl Gördü?.. Bankalara Uyarı: 'Dolar'dan Vazgeçin'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Özal da 'ÇÖZÜM SÜRECİ' demişti... 'BAKIN NE OLDU'