Anasayfa
2019-06-19 05:28:28 ( 7203 izlenme )

VALİLİKTEN AKŞENER'E YASAK!..

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Beyoğlu'nda gerçekleştireceği "Demokrasi Çadırı" ziyareti valilik tarafından yasaklandı. İstanbul Valiliği, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in 23 Haziran seçimleri kapsamında İstanbul içinde gerçekleştirdiği ziyaretlerden biri olan Beyoğlu “Demokrasi Çadırı” ziyaretini sakıncalı buldu.

Ziyaretin aynı gün AKP’nin de Beyoğlu’nda gerçekleştireceği halka açık toplantı nedeniyle yasaklandığı öne sürüldü. Akşener, Bakırköy'de yaptığı konuşmada yasaklama olayını şöyle duyurdu:

‘HERKES SAKİN OLMALI’


“Gelirken yaşadığımız bir hadiseyi söyleyeyim sizlere. Bir ilçede haber geldi ki o ilçede çadırımızı ziyaret edemezmişiz… Olsun… Şart değil. Rahatsızlık veriyorsa çadırdan dolayı biz de esnafımızla hemhâl oluruz. Onu da mı yasakladılar, apartman zili çalarım. Bunlar olacak, son 3 gün. Asabiyet had safhada. Biz sakin olacağız.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: 'ELİNE DİLİNE DURSUN BE, NELER VERDİK NELER' AKP açıkladı: '23 HAZİRAN'DA YENİ SANDIK' Kartlar açıldı: 'ÇIK CANLI YAYINDA KARŞIMA' Erdoğan Çileden Çıktı: 'Hesabını Sorarım'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Davutoğlu... Babacan... Gül... A TAKIMI GELİYOR...