Anasayfa
19 Haziran 2019 ( 7222 izlenme )

VALİLİKTEN AKŞENER'E YASAK!..

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Beyoğlu'nda gerçekleştireceği "Demokrasi Çadırı" ziyareti valilik tarafından yasaklandı. İstanbul Valiliği, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in 23 Haziran seçimleri kapsamında İstanbul içinde gerçekleştirdiği ziyaretlerden biri olan Beyoğlu “Demokrasi Çadırı” ziyaretini sakıncalı buldu.

Ziyaretin aynı gün AKP’nin de Beyoğlu’nda gerçekleştireceği halka açık toplantı nedeniyle yasaklandığı öne sürüldü. Akşener, Bakırköy'de yaptığı konuşmada yasaklama olayını şöyle duyurdu:

‘HERKES SAKİN OLMALI’


“Gelirken yaşadığımız bir hadiseyi söyleyeyim sizlere. Bir ilçede haber geldi ki o ilçede çadırımızı ziyaret edemezmişiz… Olsun… Şart değil. Rahatsızlık veriyorsa çadırdan dolayı biz de esnafımızla hemhâl oluruz. Onu da mı yasakladılar, apartman zili çalarım. Bunlar olacak, son 3 gün. Asabiyet had safhada. Biz sakin olacağız.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Nerde o eski Ramazanlar' dedi... TÜRKİYE KİLİT!.. 'Çocuklarımızı Koruyalım' dedi... 'AKP'den RET' Albayrak: 'İnce Ayar Geliyor' Örgütün Kasası açıklandı... 'ORTALIK KARIŞTI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ulusal Kanal ÇEKİLDİ!..