Anasayfa
22 Mayıs 2019 ( 90 izlenme )

Akşner'den YSK AÇIKLAMASI!..

İmamoğlu için ellerinden gelen en yüksek gayretle çalışacaklarını belirtti. Akşener, "İstanbul seçimi vicdanla zulüm, milli irade ile milli irade hırsızlığı arasında geçecek bir seçim olacaktır ve inanıyorum ki İmamoğlu, 16 milyon İstanbullunun vicdanlarına dokunduğu için bu seçimi itirazlara mahal vermeyecek şekilde kazanacaktır" dedi.

Akşener, partisince Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bir otelde düzenlenen iftar programına katıldı. Burada partililere hitap eden İYİ Parti’nin Türkiye siyaseti için önemli bir oluşum olduğunu ifade ederek, partililerini cesur ve iyi insanlar olarak tanımladığını ifade etti. Akşener, YSK’nın gerekçeli kararıyla ilgili olarak şöyle konuştu,

‘İYİ CESUR OLANLAR KAZANACAK’

Akşener, “Çünkü gerçekten iyi ve cesur olmanın dışında herhangi bir tanımla izah edilemeyecek bir iş başardınız. Gözlerinizi bir anlık kapatın, İYİ Parti diye bir siyasi organizasyon hiç olmasaydı Türkiye bugün hangi şartlarda neyi tartışıyor olurdu”

YILDIRIM'dan 'YSK AÇIKLAMASI'
Katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan AKP'li Binali Yıldırım, YSK'nın gerekçeli kararında 'oyların çalındığına dair' bir ibarenin yer almamasını ilginç sözlerle değerlendirdi. Yıldırım, şöyle konuştu,

HALK DİLİYLE SÖYLÜYORUZ'

"Oyların çalındığı meselesi, gerekçeli kararda bir tarafın söylemini yazacak halleri yok. Biz bunu halk diliyle söylüyoruz" dedi.
 şeklinde konuştu.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NYT: 'AKP'DE DERİN BÖLÜNME' borç üstüne borç... HAZİNE'DEN KÜLLİYETLİ BORÇ!.. DP Adayını Çekti!.. 'UÇUK MAAŞ MECLİS'te'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Öztrak: 'DURUM İYİ DEĞİL, HAREKETE GEÇ'