Anasayfa
2018-12-10 12:22:32 ( 9912 izlenme )

'ALTINOK'UN KIZI İSTİFA ETTİ'

AKP’nin Ankara Keçiören Belediye Başkanlığı için Turgut Altınok’u aday göstermesi bekleniyor. Bir süre önce kızı Ayça Altınok’u İYİ Parti yönetimine taşıyan Altınok, yerel seçim için AKP ile anlaşınca kızı da İYİ Parti’den istifa etti.

ALTINOK’UN KIZI İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ

2004-2009 yılları arasında AKP'den Keçiören Belediye Başkanlığı yapan Turgut Altınok, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le kavga edip kenara çekilmişti. Gökçek gidip Altınok AKP'den aday olunca,19 Haziran tarihinde İYİ Parti'ye katılan kızı Ayça da partiden ve GİK üyeliğinden istifa etti.

İYİ PARTİ YÖNETİMİNDEYDİ

Altınok'un ismi İYİ Parti'den adaylık için de geçiyordu. Bunun işareti de 24 Haziran seçimlerinden önce verildi. Kızı Ayça Altınok, 19 Haziran tarihinde İYİ Parti'ye katıldı. Rozetini de Genel Başkan Meral Akşener, “Efsane belediye başkanının kızı” diyerek taktı. Ayça Altınok Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi yapıldı. Ancak baba Altınok'un AKP'yle anlaşması üzerine kızının İYİ Parti günleri de sona erdi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ!.. İddia ağır!.. 'SARAY'DAN BULANDIRIN TALİMATI' Efeler: 'Siz Para Kazanacaksınız diye Biz Ölmek Zorunda mıyız' ŞEHİT HABERİ TEZ GELDİ...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DHA yazdı!.. 'İDDİANAMEDE NELER VAR'