Anasayfa
2019-05-11 10:16:15 ( 1010 izlenme )

Bahçeli: 'CEM YILMAZ'I ARTIK SEVEMEM'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na yönelik, “Bir lider doğuyor, CHP’nin başına geçecek” sözlerine “Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49’u sevebilirsin ama yüzde 51’e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem.” değerlendirmesinde bulundu.

Bahçeli, Cem Yılmaz’ın açıklamalarına “Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever. Ben ise onu görünce ‘önce bir elbiseni değiştir’ derim. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” tepkisini gösterdi. Bahçeli’nin Cem Yılmaz’la ilgili ifadeleri şöyle;

‘BEN CEM YILMAZ’I BUNDAN SONRA SEVEMEM’

“Türkiye’de TV’ler olmayan sanatçıları olur hale getiriyorlar. O kadar yükseldikten sonra bir laf etmesi lazım. Onları dikkate almıyorum ben. Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce önce bir elbiseni değiştir derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap. Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49’u sevebilirsin ama yüzde 51’e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem.” Dedi.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mide Şikayeti Olanlara DEVA!.. Ünlü Sanatçı Yaşamını Yitirdi!.. Diyanet devrede!.. EKONOMİDE YENİ AÇILIM!.. CHP listeleri açıkladı.... TOP YSK'DA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TMSF'den CEM UZAN AÇIKLAMASI...