Anasayfa
2019-06-05 03:21:37 ( 3455 izlenme )

Bahçeli Noktayı Koydu: 'ÇIKSINLAR HERKES GÖRSÜN'

MHP lideri Bahçeli, yenilenen İstanbul seçimlerinin arkasında FETÖ ve PKK olduğunu söyledi. "Oylar çalınmıştır, millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır" diyen Bahçeli, 23 Haziran öncesinde MHP milletvekillerinin de İstanbul'da aktif çalışma yapacağını ifade etti. Bahçeli Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla yapılması planlan ortak TV programıyla ilgili olarak "Herkes medyada bunu görmelidir" dedi.

Bahçeli, AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla yapılması planlan ortak TV programıyla ilgili, şunları söyledi:

‘HERKES GÖRSÜN’

“İki aday bayram sonrası televizyonlarda bir araya gelmeyi düşünmektedirler. Bu önemlidir, iyi bir tartıdır. Bir tarafta birikim, bir tarafta ise sonradan yıldızlaştırılan şahıslar. Birikim mi ağır basacak, propaganda ile türeyenler mi ağır basacak herkes medyada bunu görmelidir”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan İşi İlerletti: 'HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK' Erdoğan 'ADAYIM O' dedi... 'YALOVA AKP KARIŞTI' Dilipak saftan çıktı: 'BEN YOKUM' İddia ağır düştü!.. 'DAVADA KOPYALA YAPIŞTIR'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'TÜRK SAVAŞ UÇAKLARI BOMBALIYOR'