Anasayfa
2019-06-05 03:21:37 ( 1164 izlenme )

Bahçeli Noktayı Koydu: 'ÇIKSINLAR HERKES GÖRSÜN'

MHP lideri Bahçeli, yenilenen İstanbul seçimlerinin arkasında FETÖ ve PKK olduğunu söyledi. "Oylar çalınmıştır, millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır" diyen Bahçeli, 23 Haziran öncesinde MHP milletvekillerinin de İstanbul'da aktif çalışma yapacağını ifade etti. Bahçeli Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla yapılması planlan ortak TV programıyla ilgili olarak "Herkes medyada bunu görmelidir" dedi.

Bahçeli, AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla yapılması planlan ortak TV programıyla ilgili, şunları söyledi:

‘HERKES GÖRSÜN’

“İki aday bayram sonrası televizyonlarda bir araya gelmeyi düşünmektedirler. Bu önemlidir, iyi bir tartıdır. Bir tarafta birikim, bir tarafta ise sonradan yıldızlaştırılan şahıslar. Birikim mi ağır basacak, propaganda ile türeyenler mi ağır basacak herkes medyada bunu görmelidir”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'DE SICAK SAATLER' Albayrak'tan 'PAZAR-MARKET' Açıklaması!.. 'N'apalım Trafikte Sıkıştık' dediler... HEPSİ SERBEST!.. 'TÜRKİYE'DE SİYASET NASIL YÖN DEĞİŞTİRDİ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ali Koç'tan OTURAKLI MESAJ!..