'BASKI KURUYORLAR' dedi... ERDOĞAN AĞZINI BOZDU!..

6760 izlenme2018-12-17 03:41:13
Reklamlar
Ali Aktaş paylaştı:

‘FATİH PORTAKAL’IN BAŞINA BİR ŞEY GELİRSE…’


“Fatih Portakal'ın başına bu sözlerinden dolayı bir şey gelirse hepimizin Anayasa kitapçıklarını yakmamız ya da çöpe atmamız gerekiyor. Bu sözlerde ne bir suç var ne de eyleme özendirme. Aksine bir anayasal hakkın kullanımının imkansızlığına ilişkin haklı bir eleştiri var.”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da toplu açılış töreninde konuştu. Gazeteci Fatih Portakal'ı hedef alan Recep Tayyip Erdoğan, Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir nedir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini bilmezsen haddini bu millet patlatır enseni" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mevlana'yı anma programı kapsamında düzenlenen 'Şeb-i Arus' törenleri için Konya'ya geldi. Erdoğan'ın toplu açılış töreninde yaptığı konuşmasından kopnuyla ilgili kısımlar şöyle;

‘BUNLAR BÖYLE AHLAKSIZ’

“Gezi dediler... 10 tane 12 tane ağaç bir yerden sökülüp bir yere taşınacak, kıyamet kopardılar. Bakın yanlış yapıyorsunuz dedik dinlemediler. Afedersiniz Dolmabahçe'de camiye bira şişeleriyle girdiler. Bunlar böyle ahlaksız. Dolmabahçe’deki Başbakanlık ofisimize saldırdılar. Sonunda bu Gezicileri derdest ettiler. Bu millete kimse bedel ödetemeyecek. Bazıları şimdi sızlıyorlar. 'Benim oğlumun suçu yok' diye. Suçu yoksa çıkar, varsa bedelini öder. Zira 15 Temmuz’u unutmadık.”

‘PORTAKAL MIDIR NARENCİYE MİDİR’

“17-25 Aralık'ta emniyet - yargı darbesine teşebbüs ettiler. Milletimizin iradesine çarptılar. 'Çözüm süreci' dedik, önlerini açtık. Yanaşmadılar. Bir daha çözüm süreci beklemeyin. Geçti o iş. Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir nedir. Sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini bilmezsen haddini bu millet patlatır enseni. Sokağa mı çağırıyorsun işte buyur.”

Kaynak: Cumhuriyet/gerçekgündem/habertürk

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK'dan karar çıktı: 'İSTANBUL SEÇİMİ NASIL YAPILACAK' O Sandık Görevlileri Konuştu: ''CEZASI VAR DEDİLER' 'Adalet ve Kalkınma Partisi NASIL İKTİDAR OLDU' AKP'ye Oy Vermiş Vatandaşa 'Oyun Şimdi Kime' diye sordular...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PAYİTAHT dizine dört dörtlük vuruş!.. 'BU NASIL DİZİ'