Bakınız neler hissediyordu Hablemitoğlu, Köstebek adlı kitabını yazarken;

‘BENİ İZLİYORLAR’

‘Bu çalışmayı sürdürürken, telefonlarımın dinlendiğinden, bilgisayarıma girilerek e-postalarımın ve dosyalarımın kopyalandığından ve izlendiğimizden bir kez daha emin oldum. Bu nedenle, internet bağlantısı olmayan ikinci bir bilgisayara edindim ve kullandım. Bu arada, telefon, e-posta ya da spota kutusuna not yoluyla gerçekleştirilen tehditlerin sayısında da bir önceki yıla göre önemli artış gözlemledim. Tehditlerle ilgili Valilik’ten ‘Koruma’ isteminde bulunmayı ise anlaşılır nedenlerden dolayı hiç düşünmedim(1).’

Hablemitoğlu’nun yukarıda geçen ‘anlaşılır nedenlerden dolayı’ ifadesi size ne anlatıyor?
Burada mesele; bu köstebekler nerelere kadar uzanmış, nerelere kadar sızmış ve en önemlisi bu köstebekleri koruyan kim, yöneten kim, bu sorulara bir cevap bulabilmektir.
Necip Hablemitoğlu 18 Aralık 2002’de öldürüldü; fail/leri hiç bulunamadı, Fettullah Gülen dosyası kapatıldı ve Gülen, ABD’ye geçti...


SONUÇ: NECİP HABLEMİTOĞLU’NU ÖLDÜREN KÖSTEBEK’TİR!

Bu KÖSTEBEK’i bulup açığa çıkarmak ve hak ettiği şekilde cezalandırılmasını sağlamak Türk Adaleti’ne düşen tarihi bir vazifedir!

KÖSTEBEK, aynı zamanda Genelkurmay Başkanlığı Askeri Savcılığı’na yapılmış bir suç duyurusunun KOD ADI’dır! Suç; Milli Müdafaa’ya İhanet’tir.

Askeri Ceza Kanunu’nun 56 ncı maddesinde Milli Müdafaa’ya İhanet suçu açıklanmıştır. Soruşturma ve yargılama yetkisi Askeri Yargı’dadır. Vazifesi Türk yurdunu ve Cumhuriyeti korumak ve kollamak olan Türk Silahlı Kuvvetleri, Anayasa ile teminat alınmış olan Askeri Yargı’da geçen görev ve yetkilerini kullanarak Türk Ordusu içerisine sızmış bu KÖSTEBEKLERİ açığa çıkarmalı ve askeri yargı tarafından hak ettikleri şekilde cezalandırmalarını sağlamalıdır. Ancak o zaman Necip Hablemitoğlu kabrinde rahat ve huzur içinde ebedi istirahatına çekilecektir. Hablemitoğlu’nun kabrinde huzur bulması demek; Türk Milleti’nin geleceğe güvenle bakabilmesi demektir, bunu asla unutmayınız…

Hablemitoğlu’nu unutmadık, unutmayacağız, hepimiz Atatürk’ün manevi mirasçısı olarak O’nun ilke ve devrimlerinin ışığı altında vatanımıza, cumhuriyetimize ve insanımıza sahip çıkacağız, tıpkı Hablemitoğlu gibi:

‘TGÜĞRK’ÜM VE BAŞKA TÜRKİYE YOK’

"..Türkiye Cumhuriyeti’nin üniter ve laik yapısına göz diken tüm unsurlara karşı bunca zahmete ve mihnete değer mi, diyorsanız, Atatürk’ün manevi mirasçısı olarak evet değer, diyorum. ÇÜNKÜ TÜRKÜM VE BAŞKA TÜRKİYE YOK!.. Necip Hablemitoğlu…"

Erdal Sarızeybek/ 17 ARALIK 2011

Başvuru kaynakları:

1. Necip Hablemitoğlu, Köstebek’, s. 281, Pozitif Yayınları, 2011.
2. Büyük Suikast/ Destek Yayınları.

Bir NECİP HABLEMİTOĞLU analizi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'ÇÖZÜM SÜRECİ'... Irak'ta bakın nasıl başlamış...