Anasayfa
06 Aralık 2018 ( 9390 izlenme )

'CHP'den SON DAKİKA'

CNN TÜRK'te yayınlanan 'Gece Görüşü' programında Hürriyet Ankara temsilcisi Hande Fırat, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile daha sonra ise Mansur Yavaş ile görüşeceğini duyurdu.

MANSUR YAVAŞ RANDEVU İSTEDİ

Kılıçdaroğlu-Akşener görüşmesinin cumartesi günü olacağını belirten Fırat, Mansur Yavaş ile yapılacak görüşmenin tarihinin henüz belli olmadığını söyledi. Hande Fırat CHP'li üst düzey isimlerden aldığı bilgilere göre hem İYİ Parti hem de CHP'nin seçimdeki işbirliğinin bu hafta başına kadar netleşeceğini öngördüklerini söyledi. Fırat ayrıca Mansur Yavaş'ın da CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep ettiğini iddia etti.

YAVAŞ: ‘İTTİFAKI ÖNLEYEMECEKSİNİZ’

CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova, adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen Mansur Yavaş'ın İYİ Parti'den aday olmak istemediği bilgisini paylaşmış ve kulis bilgileriyle ilgili yorum yapan Yavaş ise 'İttifakı önleyemeyeceksiniz. Ankara arınacak' demişti.

Kaynak: Hürriyet/ Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: 'İMAMOĞLU'NUN CEZASI BELLİ SÜREYİ AŞARSA BAŞKANLIĞI DÜŞER' 'Nasıl Nakşi Oldu' 'FİDAN KRİZİ BÜYÜYOR' Bakan 'Mayıs' dedi... 'Akıl Karıştı'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ali Tezel'i aldılar: 'Niye Yazdın'