Anasayfa
07 Aralık 2018 ( 3493 izlenme )

Çukurova Belediyesi'nde DURUM AĞIRLAŞIYOR!..

ADANA’nın merkez Çukurova ilçe Belediyesi’ne silahla giren bir kişi, rastgele ateş açtı, 2 kişi yaralandı. Saldırıda yaralanan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu hayatını kaybetti. Yaralı zabıta memuru da yaşamını yitirdi, can kaybı ikiye çıktı. 

ZABITA ZABITAYI VURDU

Adana'da merkez Çukurova Belediyesi'ni silahla basan zabıta amiri, zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Akmaz'ı öldürdü. Saldırıda zabıta memuru Kemal Özdemir de yaralandı.

BELEDİYE BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

Olaydan sonra başına silah dayayan saldırgan polis tarafından ikna edilerek gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin saldırı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

‘CİNNET GİBİ’

“Çok üzgünüm onu belirteyim, kabul edilebilir bir olay değil... İnsanlar bir toplumsal cinnet mi yaşıyor, anlayabilmiş değilim. Olayı duyunca hemen geldik ama saldırganı ve yaralıları götürmüşlerdi. Bir zabıta memuru zabıta müdürünün odasına giriyor ve zabıta müdürünü öldürüyor ardından Habil isminde zabıta komiseri vardı onu da öldürüyor. Bir de Kemal Özdemir ismindeki bir başka zabıta memurunu yaralıyor. Biz de olayın şaşkınlığını yaşıyoruz. Saldırganın eski çalışan olduğu doğru değil şu anda mevcut belediye memuru, kendisi de zabıta memuru. Yapı kontrol de görevli”.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Durum Ağırlaşıyor' Uyarı Kritik 'Böyle Olmaz' TİM Açıkladı: EKONOMİK KRİZİN NEDENİ BELLİ OLDU' Dikbayır 'Utanın İstifa Edin'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bahçeli'de telaş!.. 'BİNALİ YILDIRIM ADAY OLAMIYOR'