Anasayfa
2018-12-07 09:29:31 ( 668 izlenme )

Davutoğlu'ndan şaşırtıcı çıkış!.. 'KİM BU TROLLER'

Ahmet Davutoğlu, Karabük'te Milli Türk Talebe Birliği tarafından Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Duruş Konuşmaları' adlı konferansa katıldı. Ahmet Davutoğlu, sosyal medyayı eleştirerek, "İletişim teröristleri çıktı ki; ahlakı yerle bir etti. Kim bunlar, troller. Bunlar iletişim teröristleri. İnsanların şahsiyetini, haysiyetini, izzetini, yok yere bitirecek şekilde para ile tutulmuş adamlar, bir anda bir algı oluşturuyorlar" dedi.

‘BU TROLLERİ KİM ÇIKARTTI’

Davutoğlu para ile tutulmuş trollerin algı oluşturduğunu söyleyerek, ‘Peki kim bunu çıkarttı, belli değil. Ben biliyorum da toplum bilmiyor. Kendileri saklandılar’ diye konuştu. Davutoğlu’nun trollerle ilgili açıklması şöyle;

‘İLETİŞİM TERÖRİSTLERİ’

"İletişim teröristleri çıktı ki; ahlakı yerle bir etti. Kim bunlar, troller. Bunlar iletişim teröristleri. İnsanların şahsiyetini, haysiyetini, izzetini, yok yere bitirecek şekilde para ile tutulmuş adamlar, bir anda bir algı oluşturuyorlar. Her birimiz öyle şeylerle karşılaşıyoruz ki. Artık fikirler çarpışmıyor, kimin ne kadar trolu var ve karşı tarafa ne kadar zarar verebilir?”

‘BEN BU TROLLERİ, BİLİYORUM DA TOPLUM BİLMİYOR’


“ Başbakanlıktan ayrılma süreci esnasında 'Pelikan dosyası' diye bir şey çıktı. Beni birazcık tanıyanlar için her birisi iftira olan şeyler. Peki kim bunu çıkarttı, belli değil. Ben biliyorum da toplum bilmiyor. Kendileri saklandılar. Nice hakaretler yaptılar. Bu sadece bana mı yapıldı? Bu bir çete. Çık ortaya, eleştireceğin şeyi eleştir, söyleyeceğin sözü söyle, vereceğin kavgayı ver. Ama şahsiyetsiz kimlikler arkasına kimliklerini gizleyerek saldırma. Böyle yapanları tutma. Hiç kimse birbirinden emin olamaz. Emin olma vasfını yitiririz. İletişim teknolojisi şimdi bir insanın itibarını çok kısa sürede yok edebilecek bir şey" diye konuştu.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçeli'den ÜÇLÜ TWEET!.. Seçmen Sorgulama e-devlet'te!.. Zam belli oldu... TEPKİ VAR!.. GÖLBAŞI MHP AÇIKLANDI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PAYİTAHT dizine dört dörtlük vuruş!.. 'BU NASIL DİZİ'