Anasayfa
2018-12-09 03:06:52 ( 1290 izlenme )

Destici işi çözdü!.. 'SARI YELEK VAKASI'

BBP lideri Mustafa Destici, Fransa'daki eylemleri yapan sarı yeleklilerin en ön saflarında PKK, PYD, YPG unsurlarını gördüklerini belirterek, "Fransa için bu çok büyük bir derstir" dedi.

KÜRESEL UZANTILAR

Partisinin Eskişehir'in Günyüzü Belediye Başkan adayı Üstün Ünlü'nün tanıtım töreninde konuşan Destici, Fransa'daki gösterilerin arkasında emperyalist küresel güçlerin farklı uzantılarının olduğunu bildiklerini söyledi. Fransa'nın geçmişten bugüne hükümetlerinin hem ASALA hem de PKK'nın Avrupa'daki uzantılarının hep destekçisi olduğunu belirten Destici, şöyle konuştu:

‘SARI YELEKLİLERİN ÖN SAFLARINDA PKK/PYD(YPG VAR’

"Hep uyardık, dedik ki 'Bunu yapmayın, terör ve terör uzantıları ve bunları kullananlar gün gelir size karşı da kullanırlar.' İşte o gün geldi. Fransa'daki eylemleri yapan Sarı Yelekler'in en ön saflarında PKK, PYD, YPG unsurlarını görüyoruz. Fransa için bu çok büyük bir derstir. Sadece Fransa için değil bütün Avrupa devletleri bunu görmeli ve topraklarındaki PKK, PYD, YPG terör unsurlarına asla bundan sonra müsaade etmemeli, hepsini sınır dışı ederek Türkiye'ye teslim etmelidirler. Biz bunu bekliyoruz. Eğer bunu yapmazlarsa bugünü de ararlar."

Sarı Yelekliler, başta Paris olmak üzere ülke genelinde akaryakıt zamlarını ve kötüleşen ekonomik koşulları protesto etmeye devam ediyor.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiçek tavrı koydu: 'BÖYLE HUKUKSUZLUK OLAMAZ' Son yapılan KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!.. EĞİTİMDE KAR ENGELİ... PEŞ PEŞE TATİL HABERLERİ... Sığınmacılarda SEÇMEN SAYISI ARTIYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tuz!.. Her Yıl 9.4 Milyon Hayatını Kaybediyor...