Anasayfa
01 Ocak 2019 ( 102 izlenme )

Destici'ye İTTİFAK ŞOKU!..

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz, Büyük Birlik Partisi olarak bütün seçim çevrelerinde kendi adımız, kendi amblemimiz ve kendi adaylarımızla seçime giriyoruz. Bütün teşkilatlarımız hazırlığını buna göre yapsın" dedi.

BAHÇELİ-ERDOĞAN İTTİFAKINDA YER YOK

BBP lideri Destici, partisinin hem yerel seçim, hem genel seçim tecrübesi yüksek olan bir siyasi parti olduğunu ifade eden Destici, "Biz Büyük Birlik Partisi olarak hem yerel seçim, hem genel seçim tecrübesi yüksek olan bir siyasi partiyiz ve bu seçimlerde de Allah'ın izniyle yine bütün seçim çevrelerinde kendi adaylarımızla kendi amblemimizle yer alacağız. Bugün bütün seçim çevrelerinde kendi adaylarımızla seçime katılarak inşallah bunu partimiz için, Alperenler için bir şahlanış ve zafer seçimlerine çevirme gayesiyle mücadele edeceğiz" dedi. Teşkilatlarından hazırlıklarını yapmalarını isteyen Destici, şöyle devam etti:

‘ŞU ANDA DURUM BU, BELKİ DEĞİŞİKLİK OLABİLİR’

"Bunun istisnaları olur, olmaz onu bilemeyiz. Olursa o zaman konuşuruz. Ama şu anki durum ve pozisyon budur... Zaten AK Parti ve MHP'nin bütün illerde iş birliği yok ki. Sınırlı sayıda iş birliği var. Onun için bütün arkadaşlarımdan şunu istiyorum; biz bütün seçim çevrelerinde kendi adımız, kendi adaylarımızla, il genel meclisi, belediye meclisi, belde ve ilçe belediye başkanlıkları, il belediye başkanlıkları, bütün buralar ile ilgili biz kendi adımız ve adaylarımızla seçime giriyoruz. Büyükşehirlerle ilgili birkaç istisna olabilir, ya da olmayabilir. Bir gevşeklik, bir rehavet içine düşmemenizi istiyorum."

25 yıllık deneyimli kadroları olan bir siyasi parti olduklarını kaydeden Destici, "İnşallah bu yerel seçimler partimiz ve hareketimiz açısından bir şahlanış seçimleri olacaktır. Buna yürekten inanıyorum" dedi.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başkan Düğmeye Bastı 'İlçe Karantina' İnce: 'BU YÖNETİMLE BU İŞ YÜRÜMEZ' Bakanlık Duyurdu: '800 IŞİDLİ SERBEST' Atatürk 'İşte Çözüm'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cumhuriyet Gazetesine YASAK GELDİ!..