AKİT yazarı Abdurrahman Dilipak sosyal medya hesabından Binali Yıldırım'ın sözlerinin yer aldığı bir videoyu paylaşarak tepki gösterdi.

Abdurrahman Dilipak Twitter hesabından Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın bir videosunu paylaşarak “Bize özü sözü eveli ahiri bir olan söz verdiğinde sözünde duran politikacılar. Hakikat uğruna can feda diyenler gerek ama reel politik böyleymiş. Ben Özakman bu oyunda yokum” dedi. 

Dilipak; Binali Yıldırım'ın, "Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz" ifadelerinin yer aldığı videoyu, paylaşarak şu ifadeleri kullandı;

‘ÖZÜ SÖZÜ BİR OLMAYINCA KAZANILMAZ’

"Bize özü sözü eveli ahiri bir olan söz verdiğinde sözünde duran politikacılar. Hakikat uğruna can feda diyenler gerek ama reel politik böyleymiş. Ben Özakman bu oyunda yokum. Özümüz sözümüz bir olunca kazanacağız" notuyla paylaştı.

BİNALİ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Binali Yıldırım '- Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz” demişti.

Kaynak: Cumhuriyet

Dilipak saftan çıktı: 'BEN YOKUM'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KONVOYA SALDIRI!