AKP, birçok ilde belediye başkan adaylarını açıkladı. AKP’li kurmaylar ise, listeler üzerinde hassas çalışıldığını, FETÖ’yle iltisaklı kimsenin olmadığını duyurdular.

NECDET TAKVA

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın Necdet Takva olduğunu açıklamıştı. Uzun yıllar Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı yapan Takva, Van’da tanınan bir isim…

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Necdet Takva’nın dün, 17 Aralık operasyonu sonrası yaptığı paylaşımları silmeyi unutunca, yazdıkları ortaya çıkmıştı. Takva söz konusu paylaşımlarda operasyona destek vermişti.

‘KOBANİ DÜŞMEYECEK, VAN HALKI SOKAĞA’
Necdet Takva’nın arşivinden “yok artık” dedirten paylaşımlar çıkmaya devam ediyor. Odatv’nin haberine göre; Takva’nın paylaşımlarında AKP’ye oy verenlere çok sert eleştiride bulunduğu görülüyor. Takva’nın, “Kobani düşmeyecek! Gün birlik günüdür, Van halkı sokaklarda olmalı”, “Yaşlı bir Kürde yapılan işkencenin emrini veren AKP’lilere oy veren Kürt, babam da olsa evime almam, sokağa atarım” şeklindeki paylaşımları dikkat çekti.

Kaynak: odatv

Erdoğan 'ADAYIM O' dedi... 'BAKIN KİM ÇIKTI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Emekli General ER açık konuştu... 'NEDEN ŞİMDİ''