Anasayfa
2019-03-20 03:57:12 ( 76 izlenme )

Erdoğan'dan geri adım: 'BU SEÇİM DEĞİL, HER SEÇİM'

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı'nda toplu açılış törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye gibi bir ülkede önemsiz seçim olamayacağını ifade ederek, "Her seçim bir beka seçimidir. Bunun için 31 Mart'ın beka seçimi olduğunu söylüyoruz" diye konuştu.

ERDOĞAN: 'BU SEÇİM DEĞİL, HER SEÇİM BİR BEKA SEÇİMİDİR'

Türkiye gibi bir ülkede önemsiz seçim olamayacağını kaydeden Erdoğan "Her seçim bir beka seçimidir. Bunun için 31 Mart'ın beka seçimi olduğunu söylüyoruz. Sınırlarımızın ötesinde ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri tüm umutlarını 31 Mart'a bağlamış durumdalar. Ülkemizin içinde ne kadar ezanımızla, bayrağımızla, vatanımızla sorunlu kesim varsa tüm güçleriyle 31 Mart'a yüklenmiş durumdalar" diye konuştu.

ERDOĞAN: ‘4.5 YIL DAHA CUMHURBAŞKANIYIM DEĞİL Mİ’

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Gölbaşı'ndaki mitinginde kalabalığa 'Bu kardeşiniz 4 buçuk yıl daha Türkiye'de cumhurbaşkanı mı?' diye sordu. 'Evet' seslerinin ardından Erdoğan, 'Sesiniz az geldi, yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?' ifadesini kullandı.

"Bu zillet ittifakı bizim ülkemizi bölmeye çalışıyor" diyen Erdoğan, "31 Mart'ta sandıkları patlatacağız" ifadesini kullandı.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'BU CEZA AZ' deyip itiraz ettiler... DONUP KALDILAR!.. Akşener seslendi: 'N'aparsanız Yapın AKP'li Seçmenin Vicdanı Bunu Taşımaz' Hava ısınıyor... 'HDP'DEN İSTANBUL AÇIKLAMASI' 'BEN ÇAĞIRDIM' demişti... ÇEKİÇ GÜÇ NEYMİŞ ?..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Seçimde büyük manipülasyon!.. 'ÇİFT VURUŞ'