Anasayfa
12 Şubat 2019 ( 3940 izlenme )

Erdoğan: 'ELİNE DİLİNE DURSUN BE, NELER VERDİK NELER'

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çorum'da partisinin düzenlediği mitingde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, " Bay Kemal çiftçinin toprağını elinden aldınız diyor, eline diline dursun be. Gel bakayım neler vermişiz. " ifadesini kullandı. Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi;

‘ELİNE DİLİNE DURSUN BE’

“Bay Kemal çiftçinin toprağını elinden aldınız diyor, eline diline dursun be. Gel bakayım neler vermişiz. Boşuna konuşuyor laf laf.. Hitit Üniversitesi’ni kim kurdu? Biz kurduk biz. Çatak’ı gençlerimizin kullanacağı bir merkeze dönüştürmeyi arzu ediyoruz. 6286 konut projesini hayata geçirdik. Toplam 18 sağlık tesisi inşa ettik. Bu hastanelerden biri 800 yataklı Hitit Üniversitesi Erol Olçok Hastanesi.”

‘TAZMİNAT PARASINI ÖDEYEMİYOR, SANDIK KURMUŞLAR’

“Bay Kemal şehitlere bir şey vermediniz diyor. Adamın ömrü yalanla geçmiş, SSK’ya genel müdür olmuş SSK’yı batırmış. Aldığımız mahkeme kararlarını biliyorsunuz değil mi? Parayı kendisi ödeyemiyormuş, Bay Kemal’i kurtarma sandığı kurmuşlar.

Çorum’un hızlı tren için gün saydığını biliyorum ve ben de takip ediyorum, Samsun, Kırıkkale, Çorum hızlı tren hattımızın çalışmaları devam ediyor.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Boğaz'da Kaçak' dediler... 'Jet Soruşturma' 'Türkiye'ye gelen 3.5 Milyon SIĞINMACI KİM' Bahçeli Köprüleri Attı: 'ÇIKIN ORTAYA' Soylu'ya 774.000 LİRALIK AÇILIŞ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Durum kritik: 'Test Pozitif'