Anasayfa
2019-05-13 12:15:36 ( 5773 izlenme )

Erdoğan kesti attı: 'PARTİMİZİN ÜYESİ BİLE DEĞİL'

İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından AK Parti’nin 23 Haziran kampanyasının detayları ortaya çıkmaya başladı. AK Parti, bu seçimde de sosyal medyaya ağırlık verecek. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan önceki gün AK Parti MKYK’yı topladı. Toplantıda, seçim hazırlıkları ele alındı ve sosyal medya konusunda atılacak adımlar ve çalışmalar değerlendirildi.

Partisinin MKYK toplantısında İstanbul seçimlerine yönelik atılacak adımları anlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün YSK kararı değerlendirmesini de yorumladı. Erdoğan, “Sayın Gül partimizin kurucularından değil, yanlış biliniyor. Hatta Cumhurbaşkanlığı’nın ardından partiye üye bile olmadı” dedi

ERDOĞAN: ‘ABDULLAH GÜL PARTİMİZİN ÜYESİ BİLE DEĞİL’

Toplantıda, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi yönündeki kararına yönelik Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar da gündeme geldi. Akşam Gazetesinde yer alan habere göre Erdoğan, Gül için “Sayın Gül partimizin kurucularından değil, yanlış biliniyor. Hatta Cumhurbaşkanlığı’nın ardından partiye üye bile olmadı” dediği öğrenildi.

TEHDİT GİBİ AÇIKLAMA: ‘HEPSİ KAYDA GİRİYOR’

Futbol maçlarında statlarda atılan " Her şey çok güzel olacak" sloganları hakkında tehdit gibi açıklamada bulunan Erdoğan "Ya bu statları biz yaptık, biz. Bunlar yanlış yolda. Ama biz düzelteceğiz. Hepsi kayda giriyor” dedi. YSK kararı hakkında ise Erdoğan, “Bir ülkede seçim yapılıyorsa ve yenileniyorsa, orada demokrasi işliyor demektir” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda dün akşam saat 19.00’da başlayan Fenerbahçe-Akhisarspor maçı öncesi, tribünlerde ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganı atılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RİZE... 'SALDIRININ NEDENİ ORTAYA ÇIKTI' Erdoğan'a oturaklı yanıt: 'BEŞ SENE SONRA YİNE GEL' ERDOĞAN İMZALADI! Gökçek bozuk!.. 'TABİRİ CAİZSE BENİ ÖPTÜNÜZ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'İŞTE ATATÜRK'ÜN ÇÖZÜMÜ'