Anasayfa
2018-12-11 01:02:53 ( 5702 izlenme )

Erkan Tan işi büyüttü!.. 'BAŞLARI KESİLMELİ'

A Haber kanalındaki programında Mehter marşları eşliğinde yaptığı şovlarla tanınan sunucu Fransa'da benzin fiyatlarına gelen zammı protesto eden ve ülke geneline yayılan Sarı Yelekler'in gösterilerine değinen Tan, olayları Türkiye'ye taşımak isteyenlerin olduğunu ileri sürdü.

‘BAŞLARI KESİLMELİ’

Takvim gazetesindeki köşe yazısında Erkan Tan, Gezi eylemlerine katılanların başlarının kesilmesini istedi. Tan, "Bu saatten sonra, Türkiye'de Sarı Yelek hayali kuranların sonu Sarı Etek olur" dedi. 

Gezi Parkı eylemlerini örnek gösteren Tan, eyleme katılanlar hakkında "Silah sıktılar. Taş attılar. Molotof kokteyli attılar. Sadece kamu mallarına değil binlerce sivil vatandaşın malına mülküne zarar verdiler. Bu nedenle başları kesilmelidir" dedi. Tan'ın 'Türkiye'de Sarı Yelek hayali kuranların sonu, Sarı Etek olur' başlığıyla Takvim'de yayımlanan yazısının ilgili kısmı şöyle:

‘SOKAĞA ÇIKALIM DİYE YANIP TUTUŞANLAR VAR’

"Fransa yanıyor ise Türkiye de yansın diye içlerinden geçirenler yok mu? Sokaklara çıkalım, ortalığı yakıp yıkalım, ekonomiyi felç edelim, polislere düşmana saldırır gibi saldıralım diye yanıp tutuşanlar yok mu? Gezi olayları esnasında, CHP'nin ve HDP'nin çok sevdiği çapulcular, seçilmiş hükümeti devirebileceklerini zannetmediler mi? Emperyalist yamyamlarca desteklenmediler mi?”

'DEVLETE BAŞ KALDIRDILAR, BAŞLARI KESİLMELİ’

Ülkemizde, Osman Kavala başta olmak üzere, bazı iş adamları ve holdingler bu alçakları açıkça desteklemediler mi? DHKP-C, PKK, FETÖ mensubu kahpeler ile birlikte davrandılar. Devlete baş kaldırdılar. Silah sıktılar. Taş attılar. Molotof kokteyli attılar. Sadece kamu mallarına değil binlerce sivil vatandaşın malına mülküne zarar verdiler. Bu nedenle başları kesilmelidir. Bu saatten sonra, Türkiye'de Sarı Yelek hayali kuranların sonu Sarı Etek olur… Bu cümleyi fakir kardeşinize Alim Koptur adlı seyircimiz göndermiş… Çok hoşuma gitti. Sizler ile paylaşmak istedim."

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Haliç Üniversitesinde Kargaşa!.. 'Erol Mütercimler ERGENEKON İÇİN NE DEDİ' Esenler yanıyor... 'PORTAKAL'A HAKARET KILIÇDAROĞLU'NA TEHDİT' Meteoroloji UYARIYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ümit Hoca'nın nevri döndü: 'ALLAH'TAN KORK, KULDAN UTAN'