Anasayfa
2018-12-11 03:45:32 ( 13469 izlenme )

'FATİH PORTAKAL HAKKINDA SUÇ DUYURUSU'

FOX TV haber sunucusu Fatih Portakal hakkında 'insanları ayaklanmaya davet ettiği' iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Antalya Adliyesi'ne giden 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurlarının Adını Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Cumhuriyet savcılığına Fatih Portakal hakkında hazırladıkları suç duyurusu dilekçesini verdi.

PORTAKAL ‘HAKKIMI ARAYACAĞIM AMA BAŞIMA BELA GELİR DİYE KORKUYORUM’ DEMİŞ

Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Dernek Başkanı Meltem Kılınç, Portakal'ın 10 Aralık'ta sunduğu ana haber bülteninde, "Türkiye'de barışçıl protestolar olamaz, hadi bakalım barışçıl bir eylem için zamları protesto edelim. Doğal gaz zamlarını, hadi bakalım, yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak sokağa korkudan, endişeden dayak yerim vesaire. Hakkımı arayacağım ama ne yaparım başım belaya girer mi, kaç kişi çıkar Allah aşkına?" dediğini aktardı.

Portakal'ın Fransa'da olduğu gibi insanları ayaklanmaya davet ettiğini ileri süren Kılınç, Portakal hakkında dava açılmasını istediklerini söyledi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

hendekler kazılıyor, barikatlar kuruluyor... 'KAMIŞLI İŞ BAŞINDA' Esenler yanıyor... 'PORTAKAL'A HAKARET KILIÇDAROĞLU'NA TEHDİT' MARKET ZİNCİRLERİNE SORUŞTURMA!.. DP Adayını Çekti!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HUDUTTAN GELEN HABER AĞIR!..