Gölcük'te TEHLİKELİ GERGİNLİK!..

9414 izlenme2019-06-04 03:51:17
Reklamlar
Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Suriyeli sığınmacılar ile mahalle halkı arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Polisin havaya ateş açarak müdahale ettiği olay sonrası, gözaltına alınan 8 kişi ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, bekar olan 31 Suriyeli genç ise bölgeden tahliye edildi.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde Suriyeli sığınmacılar ile mahalle sakinleri arasında başlayan tartışma kısa sürede taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Edinilen bilgilere göre Suriyeli ve Türk gençleri arasında başlayan ‘yan bakma’ tartışması diğer Suriyeli sığınmacıların olaya karışmasıyla kontrolden çıktı.

ALLAHU EKBER DİYEREK

Mahalle sakinleriyle Suriyeli sığınmacıları karşı karşıya getiren olaya polis ekipleri havaya ateş açarak müdahale ederken, çıkan kavga çevre sakini bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Kayda göre Suriyeliler, “Allahu Ekber” diyerek vatandaşlara saldırdı.

Kynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sakarya'dan İzmir'e... 'BÜYÜK TAARRUZ'UN BİLİNMEYENİ' Özal ve Baba Buş... 'Bakın kim kazandı kim kaybetti' 'AFP AJANSI GÜLEN VE ERDOĞAN'I NASIL GÖRDÜ' Görüntüler paylaşıldı!.. ''FRANSA AYAKTA'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yakın tarihin en ağır saldırısı... 'Dağlıca'da Ne Oldu'