Anasayfa
2018-12-06 11:22:32 ( 11037 izlenme )

İddia ağır!.. 'SARAY'DAN BULANDIRIN TALİMATI'

Yeniçağ yazarı Batuhan Çelik çok çarpıcı bir iddiada bulundu ve ‘Mansur Yavaş üzerinde Saray’dan talimat’ olduğunu ileri sürdü. Batuhan Çelik’in açıklamalarından konuyla ilgili hususlar şöyle sıralanıyor;

‘HERKESİN SEVGİSİ VAR’

Mansur Yavaş...Türkiye'nin bildiği, tanıdığı Beypazarı'nın mimarı... Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler, ilçeyi baştan aşağı yepyeni bir görünüme kavuşturması taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Beypazarı'na giden hayran kalıyordu. Beypazarı'nın eski halini bilenler, yaşanan değişime hayret ediyordu.

 Beypazarı'nda sadece görünüm değil, ticaret de değişti. Yavaş'ın belediye başkanlığı döneminden itibaren ilçe turistik bir merkez haline geldi. Beypazarı'nda üretilen ürünler Türkiye'nin her yanına dağıtılmaya başlandı. Ek bir ödenek alınmamış, belediye borç içinde bırakılmamış, birileri zengin edilmemişti. Beypazarı; çalışılınca, istenilince nelerin başarılabileceğinin en güzel kanıtıydı.”

‘O GECE NELER OLDU’

“Mansur Yavaş'ın Beypazarı'ndaki çabası ve temiz siyaseti Ankaralıların büyük alakasına mazhar oldu. Önce MHP'den sonrasında ise CHP'den aday olduğu seçimlerde tüm imkânsızlıklara rağmen çok ciddi oy aldı.Yapılan son seçimleri yakından takip eden biri olarak, eğer sandıklara yeterince özen gösterilse, CHP Genel Merkezi'nde seçim koordinasyon merkezi düzgün çalışabilse ve yasa dışı işler o gece yaşanmamış olsaydı şu anda Ankara'yı Mansur Yavaş yönetiyor olacaktı.”

BİR ANDA HER ŞEY DEĞİŞTİ’


“O geceyi çok net hatırlıyorum. Açılmayan sandıkların büyük çoğunluğu CHP ve MHP'li seçmenin etkin olduğu bölgelerdi. Yavaş'ın o sandıklardan gelecek oylarla çok rahat bir şekilde kazanacağı belirtiliyordu. Ancak ne olduysa bir anda işler değişti. Dönemin İçişleri Bakanı YSK'ya gitti, kentin birçok noktasından helikopterler havalandı, yakılmış binlerce oy pusulası bulundu.”

‘HERKES KOŞUŞTURDU AMA…’

“CHP Genel Merkezi ise bu gelişmeler karşısında sosyal medyadan "Yardıma ihtiyaç var, laptopunu alan genel merkezimize gelip, veri girişleri yapabilir" minvalinde mesajlar paylaştı. Yüzlerce genç bilgisayarlarıyla CHP'ye gitti. Ama bu son anda yapılabilecek bir iş değildi. Organizasyon ve yönetim yoktu. Ne sandıklardan doğru düzgün veri akışı sağlanabildi ne de gönüllülerin girişimleri yeterli oldu. Ankara karanlık bir gecenin sonunda Yavaş'tan alındı!”

‘SU ŞİMDİ BULANDIRILMAK İSTENİYOR’

“Şimdi yerel seçimler yaklaşıyor. Mansur Yavaş'ın adı muhalefet cephesinde tek isim olarak ortaya çıkmaya başladı. Ancak su çok fena bulandırılıyor. İktidara yakın medya organları, satılık sözde isimler, algı operasyonları yapanlar devreye girmiş durumdalar. Belli ki Saray'dan talimat çoktan gitmiş! “

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barzani kanalında ŞEREFSİZ YAYIN!.. YSK'da tOPLANTI Bitti!..GEREKÇELİ KARAR N'OLDU?.. Kumpası hepsi biliyordu... 'SESSİZ ÇIĞLIK' e-devlet DEĞİŞİYOR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TSG Başkanı'nın açıklaması ANKARA'YA DÜŞTÜ'