Anasayfa
2019-05-22 10:02:54 ( 3386 izlenme )

İmamoğlu'ndan YSK AÇIKLAMASI'

SK'nın 6 Mayıs'ta iptal ettiği İBB seçimlerinin gerekçeli kararının açıklanmasının ardından İstanbul'un Seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu canlı yayında, "Dağ fare doğurdu bir kere 250 sayfa bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. Sadece 100 sayfaya yakını Bu gerekçeli karar dediğimiz şey tam bir gerekçesiz karar. Sıfır gerekçe" açıklamasında bulundu.

Millet İttifakı’nın ortak adayı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran’daki yenileme seçimleri için seçim programını açıkladı ve seçim çalışmalarına başladı.Ekrem İmamoğlu bu kapsamda Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş’ın sunduğu bir canlı yayına katıldı.İmamoğlu’nun konuşmasından satır başları şöyle;

'DAĞ FARE DOĞURDU'


“Dağ fare doğurdu bir kere 250 sayfa bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. Sadece 100 sayfaya yakını A.B, A.P gibi isimler yazılmış. Edebiyat dersinde eğer derse çalışmamışsanız sayfalarca yazı yazarsınız. Edebiyat öğretmeni de size koca bir sıfır verir. Bu gerekçeli karar dediğimiz şey tam bir gerekçesiz karar. Sıfır gerekçe."

Kaynak:K: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'VERGİ AFFINA YENİ AF GELİYOR' e.emniyet müdürü Sabri Uzun TUTUKLANDI!.. CHP Teklifi Verdi: 'BAKIN ŞİMDİ ORTALIĞA' Ülkü Ocakları Başkanı İSTİFA ETTİ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akşener açıkladı!.. İYİ PARTİ'den 10 ADAY!..