Metiner Fena Afalladı: 'Bu Ne Yaaa'

7663 izlenme 30 Aralık 2019
Reklamlar
SADAT'ın kurucularından ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın askeri danışmanı olan Adnan Tanrıverdi'nin geçtiğimiz hafta yaptığı, 'Mehdi gelecek. Ortamı buna göre hazırlamalıyız' açıklamalarına eski AK Parti milletvekili Mehmet Metiner'den tepki geldi.

BAŞDANIŞMAN: ‘MEHDİ GELECEK, HAZIR OLUN’

Uluslararası Savunma Danışmanlığı'nın (SADAT) kurucularından ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın askeri danışmanı olan Adnan Tanrıverdi'nin geçtiğimiz hafta yaptığı, "Mehdi gelecek. Ortamı buna göre hazırlamalıyız" açıklamaları tartışmalara neden oldu. Tanrıverdi'nin sözlerine AK Partili Mehmet Metiner tepki gösterdi.

METİNER: ‘BU NE YAAA…’

Tanrıverdi'nin açıklamaları tartışmalara neden olurken, 'Metiner de Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, ''Düşmanlarımızın arayıp da bulamadığı şeyi kendi ağzından sunuyor! Şimdi o birileri kalkıp bu laflar üzerinden Cumhurbaşkanımızı hedef tahtasına oturturlarsa ne diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞDANIŞMAN: ‘BİZ ORTAMI HAZIRLIYORUZ’

Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği (ASSAM) ve Üsküdar Üniversitesi'nin iş birliğiyle 'ASRİKA Ortak Savunma Sanayii Üretimi' temasıyla İstanbul'da düzenlenen 3. Uluslararası İslam Birliği Kongresine katılan Tanrıverdi, kongreye ilişkin yaptığı açıklamada "İslam Birliği olacak mı olacak. Nasıl olacak Mehdi Hz. geldiği zaman. Peki Mehdi ne zaman gelecek? Allah bilir. Peki bizim bir işimiz yok mu, ortamı hazırlamamız gerekmez mi? İşte ASSAM bunu yapıyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyükler tamam: 'Çocuklarımız için Ne Yapmalı' Erdoğan: 'Rusya Karışma, Harekat Başladı' 'BAŞIMIZA BUNLAR GELECEKLER' dedi... 'Bu Gidişat Gidişat Değil'