Tepki Ağır: 'HAKKIMI HELAL ETMİYORUM, ALLAH'A HAVALE EDİYORUM'

7026 izlenme24 Haziran 2019
Reklamlar
Ortak yayın öncesi The Marmara otelinde İmamoğlu ile yaptığı görüşme nedeniyle AKP cephesi tarafından adeta linç edilen İsmail Küçükkaya, İstanbul seçimlerinin tamamlanmasının ardından yaşadığı bu olay nedeniyle Yıldırım'a hakkını helal etmediğini söyledi

“HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ÇÜNKÜ…”

Konuyla ilgili bugün canlı yayında bir açıklama yapan İsmail Küçükkaya “Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.” dedi.İşte Küçükkaya’nın o sözleri:

‘ANNEM ÇOK ÜZÜLDÜ, YILDIRIM’A HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’


“Ben Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Neden biliyor musunuz? Çünkü o her şeyi biliyor. Danışmanları her şey biliyor. Türkiye’nin gözü önünde oldu her şey. Kendisine baskı yaptılar. Belki yanlış bilgiler verildi. Normalde kendi kendime kalsam hakkımı helal ederi. Kimlere kimlere hakkımı helal ettim. Ama bu kez Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Kendisini Allah’a havale ediyorum. 

Çünkü maalesef annem her şeye tanık oldu. Annem İstanbul’da kalmayı sevmemesine rağmen diş tedavisi için bendeydi. Yaşadığım bu süreci maalesef onun yanında konuşmak zorunda kaldım. O nedenle hakkımı Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.”

MEDYADA LİNÇ EDİLMEK İSTENMİŞTİ

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın seçime bir hafta kala çıktıkları ortak canlı yayının moderatörlüğünü yapan gazeteci İsmail Küçükkaya yayından önce The Marmara otelinde Ekrem İmamoğlu ile yaptığı görüşme nedeniyle adeta linç edilmişti.

Konuyla ilgili defalarca açıklama yapan ve görüşmelerden Binali Yıldırım ve ekibinin haberdar olduğunu dile getiren Küçükkaya, muhataplarından beklediği yanıtı alamamış, yandaş medyada ve sosyal medyada yürütülen lincin önüne geçememişti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'CUMHURİYET'İN ÇÖZÜM REÇETESİ' Tarım Bakanı noktayı koydu: 'BUZDOLABI BOŞSA BUNLARIN HEPSİ BOŞ' Erdoğan kızdı: 'HESABINI SORARIZ' FATİH'te DAMAT BAKAN'A TEPKİ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şaka Gibi: 'MAL BEYANIM AYNIDIR, ARZ EDERİM'