Tepkiler Dinmiyor 'Peş Peşe Tweet'

19341 izlenme 27 Nisan 2020
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar bugün corona virüsü salgının gidişatı konusunda toplantı gerçekleştirdi. Erdoğan'ın açıklaması şöyle;

‘BİZ NE ALDATAN OLDUK NE DE ALDATAN’ 
“Aynı şekilde Adana’daki cumhurbaşkanlığının böyle bir dev hastanenin yapmadığını bahsediyor. Adana’da hastane söz konusu değil ki, fuar merkezinin başkanı gelmiş, standların panellerin bölmesiyle ortaya hastane çıkarmasıyla, girişine de sahra hastanesi diye yazı asıyorlar. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Adana’da zaten yatak kapasitesi itibarıyla doygun bir yer. Adana’nın biz sıkıntılarını çoktan gidermiş, yerine getirmiş bir haldeyiz. Sahra hastanesi gidin bakalım var mı orada. Biz ne aldanan ne aldatan olmadık.”

ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU’NA MİTOMANİ DEMİŞTİ
2017 yılında da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Iğdır Kongresi'nde yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ilginç bir benzetmede bulunmuş, Cumhurbaşkanı "söylediği yalana inanma hastalığı" olarak bilinen "mitomani" rahatsızlığını hatırlatmıştı.

ÖZKAN’DAN VİDEOLU YANIT
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün söylediği ‘ne aldanan olduk ne de aldatan’ sözlerine vidoyla yanıt verdi. Tuncay Özcan, "Kandırılan siyasetçi portresi Erdoğan’ başlığıyla videoyu paylaştı.
KANDIRILAN SİYASETÇİ PORTRESİ: ERDOĞAN
“1 değil 2 değil 3 değil hep kandırılmış, herkes aldatmış... Bugün çıkmış ne aldanan olduk ne de aldatan diyor... İşte kandırılan siyasetçi arşivi!”

TEPKİ DİNMİYOR
Öte yanda CHP'li Tuncay Özkan, Erdoğan'ın CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'nin fuar alanına Sahra Hastanesi yaptırmasını hedef almasına da videolu yanıt verdi.

ÖZKAN TEPKİLİ
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın Adana'da fuar alanını Sahra Hastanesi'ne çevirmesi hakkında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara videolu yanıt verdi.
"HALKA YALAN SÖYLENMEZ!"
Tuncay Özcan, "Erdoğan'ın 1 yataklı dediği Adana Sahra Hastanesi'ni izleyin..." diyerek videoyu paylaştı.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'MEHMETÇİĞİN GÖNÜL BIRAKTIĞI YER' Soylu şaşırdı!.. 'BAKIN NEDEN AKP'YE GEÇMİŞ' Unutmadık 'Atatürk'ün Askeri' Açık Açık 'Görüntülendi'