Anasayfa
2018-12-13 07:26:53 ( 7893 izlenme )

'PORTAKAL'I ŞİKAYET ETTİLER'

Sivas'ta, Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) İl Başkanlığı'nca gazeteci Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

PORTAKAL AYAKLANMAYA DAVET ETMİŞ…

MİDDER İl Başkanı Aysun Biçer ve beraberindekiler, Sivas Adliyesi'ne giderek, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu. Dernek Başkanı Aysun Biçer, Fatih Portakal'ın, Fransa'da olduğu gibi kişileri ayaklanmaya davet ettiğini ileri sürdü.

PORTAKAL TALİMATI KAOS GRUPLARINDAN ALMIŞ…


Gazetecinin öncelikli görevinin; halkın söylemlerine, taleplerine ve hislerine tercümanlık yapmak olduğunu kaydeden Biçer, "Gazeteci kendisini takip eden kitlenin taleplerini ve sıkıntılarını kaleme almak, yaşanan olumsuzlukların giderilmesinde hem devlete hem millete yardımcı olmaktır. Fatih Portakal'ın açıklamalarında talimatı milletten değil, ülkemizde karışıklık ve kargaşa çıkmasını isteyen kaos gruplarından aldığını görüyoruz.

Yaşanan ekonomik sıkıntıların çözümü sokak protestoları değildir. Fransa'daki 'sarı yelekliler'in benzer bir hareketini Türkiye'nin de içinde bulunduğu birkaç ülkeye sıçramasını istiyorlar. Bizler tıpkı 15 Temmuz'daki gibi sadece devletimizin bekası ve karşılaştığı tehlikelere karşı sokağa çıkmamız gerektiğini savunuyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu'ya OTURAKLI TEPKİ!.. Bir yanda Erdoğan... öte yanda Soylu... ORTALIK YANIYOR!.. Sonunda kazandılar!.. HÜKÜMET'TEN GERİ ADIM' Yeni görüntüler düştü, Kılıçdaroğlu konuştu: 'BENİ NEDEN 1.5 SAAT ALIKOYDUNUZ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'den İLK AÇIKLAMA!..