Anasayfa
2018-12-13 07:26:53 ( 7856 izlenme )

'PORTAKAL'I ŞİKAYET ETTİLER'

Sivas'ta, Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) İl Başkanlığı'nca gazeteci Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

PORTAKAL AYAKLANMAYA DAVET ETMİŞ…

MİDDER İl Başkanı Aysun Biçer ve beraberindekiler, Sivas Adliyesi'ne giderek, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu. Dernek Başkanı Aysun Biçer, Fatih Portakal'ın, Fransa'da olduğu gibi kişileri ayaklanmaya davet ettiğini ileri sürdü.

PORTAKAL TALİMATI KAOS GRUPLARINDAN ALMIŞ…


Gazetecinin öncelikli görevinin; halkın söylemlerine, taleplerine ve hislerine tercümanlık yapmak olduğunu kaydeden Biçer, "Gazeteci kendisini takip eden kitlenin taleplerini ve sıkıntılarını kaleme almak, yaşanan olumsuzlukların giderilmesinde hem devlete hem millete yardımcı olmaktır. Fatih Portakal'ın açıklamalarında talimatı milletten değil, ülkemizde karışıklık ve kargaşa çıkmasını isteyen kaos gruplarından aldığını görüyoruz.

Yaşanan ekonomik sıkıntıların çözümü sokak protestoları değildir. Fransa'daki 'sarı yelekliler'in benzer bir hareketini Türkiye'nin de içinde bulunduğu birkaç ülkeye sıçramasını istiyorlar. Bizler tıpkı 15 Temmuz'daki gibi sadece devletimizin bekası ve karşılaştığı tehlikelere karşı sokağa çıkmamız gerektiğini savunuyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TBB'den tarihi uyarı: 'ARTIK ÇİVİ TUTMAZ' 'BAKAN ALBAYRAK'IN TWEETİ MECLİS'İ KARIŞTIRDI' Zam belli oldu... TEPKİ VAR!.. Ilıcak davasında KARAR ÇIKTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
hendekler kazılıyor, barikatlar kuruluyor... 'KAMIŞLI İŞ BAŞINDA'