Anasayfa
2018-12-07 12:38:53 ( 4923 izlenme )

'TÜRKİYE'Yİ SARSAN AÇIKLAMA'

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda hunhar bir cinayete kurban giden Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı konusunda MİT Başkanı Hakan Fidan'ın Washington'a gidip, bizzat Amerikalı Senatörlere bilgi verdiği iddiası ortaya atılmıştı.

ERDOĞAN: ‘HABERİM YOK’

Erdoğan; MİT Başkanı Hakan Fidan'ın, ABD'de yaptığı iddia edilen Kaşıkçı brifingi için “MİT Başkanımız oradan Kanada’ya gitti. Kanada’dan sonra böyle bir gelişme olmuş olabilir. Fakat orada böyle bir bilgilendirmenin yapıldığını; bundan haberdar değilim." dedi.

‘BÖYLE BİR GELİŞME OLMUŞ OLABİLİR’

Bu iddia bugün İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a soruldu. Erdoğan bu iddia için “Latin Amerika seyahatlerinden sonra tabi ki MİT Başkanımız oradan Kanada'ya gitti. Kanada'dan sonra böyle bir gelişme olmuş olabilir. Fakat orada böyle bir bilgilendirmenin yapıldığını; bundan haberdar değilim. Ama Kanada seyahatinden haberdarım.” dedi.

HAKAN ATİLLA’NIN TUTUKLULUĞU


Erdoğan ABD’de tutuklu bulunan eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla için ise “Onda olumlu gelişmeler var, umut ediyorum beklentilerimizin neticesini alırız.” dedi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. 'YARDIM KOLİLERİ GELİYOR' MHP-AKP Birleşti... ÖNERGEYİ DÜŞÜRDÜLER!.. Yeni görüntüler düştü, Kılıçdaroğlu konuştu: 'BENİ NEDEN 1.5 SAAT ALIKOYDUNUZ' CHP listeleri açıkladı.... TOP YSK'DA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
120 mağazalık DEV KONKORDATOYA GİDİYOR...