Anasayfa
21 Mart 2020 ( 141 izlenme )

'Ücretsiz Ulaşım Durduruldu'

Ankara Büyükşehir Belediyesi:"65 yaş üstü vatandaşlarımızın sağlığının korunması amacıyla alınan önlemler kapsamında Ankara’da tüm toplu taşıma araçlarından 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz olarak yararlanmalarının tedbir amaçlı olarak geçici süreyle durdurulması kararı alınmıştır.

ÇORUM’DA DA KALDIRILMIŞTI
Çorum’un Sungurlu ilçesinde de 65 yaş üstü kişilerin ücretsiz toplu ulaşım kullanımının durdurulduğu açıklandı. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “65 yaş üstü vatandaşlarımızın toplu taşıma araçlarımızı çok yoğun bir şekilde kullandığını maalesef tespit etmiş bulunuyoruz. Salgının artmaması adına Belediye Başkanlığı olarak yarından itibaren 65 yaş üstü vatandaşlarımızın toplu taşıma araçlarını ücretsiz olarak kullanım hakkı geçici olarak durdurulmuştur. Evdekal kuralına uyarak hassasiyet gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ/ Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu: '3.5 MİLYON SIĞINMACI DAHA GELECEK' Askeri Üsse Saldırı!.. Yayın Yasağı Kalktı: İLK SONUÇLAR!.. Yeni Şafak Noktayı Koydu: 'ÇÜRÜME BAŞLADI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İş değişiyor... 'ERDOĞAN NE DEDİ, BAKIN NE YAPTI!