Yeniçağ'ın Haberine Erişim Yasağı Getirildi!..

1304 izlenme2019-05-16 08:06:16
Reklamlar
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik sözleriyle ilgili yapılan haberlere erişim yasağı aldırdı.

Yeniçağ'ın haberlerine erişim yasakları gelmeye devam ediyor.Haftalık olarak düzenli bir şekilde sitemize uygulanan "erişim engelleme kararlarına" bir yenisi daha eklendi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun, kendi sözlerinin yer aldığı haberine erişim yasağı getirildi.Bakırköy 6.Sulh Ceza Hakimliği tarafından alınan kararda, şöyle denildi;

'BAŞLIKLA İÇERİK BİR DEĞİL'

"Talebe konu dilekçe ve ekleri incelendiğinde; başvuranın konuşmasına ilişkin videonun izlenmesine ve başvuruya konu haber içeriklerinin incelenmesinde haber başlığında belirtilen ifadenin kullanılmadığı, bu nedenle haber başlığı ve içeriklerinin görünür gerçeğe uygun olmadığı anlaşılmakla talebin kabulüne dair aşağıdaki şekilde karar vermek gerekmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Bu kararla birlikte sitemizde yer alan “AKP’li Başkan’dan İmamoğlu’na Yunan Benzetmesi” haberimize erişim engeli getirildi.

ÖZHASEKİ DE KENDİ SÖZLERİNİ ENGEL GETİRMİŞTİ

Kendi sözlerine erişim engelleme kararı çıkaran siyasetçilerin bir diğer örneği de Mehmet Özhaseki.Özhaseki, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı sürecinde yine Yeniçağ’da yer alan teröristlerle ilgili “gerilla” ifadelerinin yer aldığı videoya “erişim yasağı” getirtmişti. 

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İş Değişti: 'DARBE BİLDİRİSİNİ BAKIN KİM DUYURMUŞ? 'BU PARA NEREDEN GELİYOR' Kurtulmuş: 'Yarım Kalmış Bir İşi Tamamlayacağız' YILDIRIM'dan 'YSK AÇIKLAMASI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tepkiler Dinmiyor:'SORUMLUSU TAYYİP BEY'