Anasayfa
22 Aralık 2018 ( 1742 izlenme )

Yiğit Bulut YÖNETİMDE!..

Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi Yiğit Bulut şimdi de Türk Telekom'un yönetim kuruluna getirildi.

TARTIŞMALI İSİM

Bulut daha önce de Türkiye Varlık Fonu'nun başına getirilmiş, bu görevinde kendisine tahsis edilen 850 bin TL’lik lüks makam aracı ise tartışmalara neden olmuştu. Yaptığı skandal çıkışlarla da çok defa gündeme gelen Bulut'un, devletin zirvesi tarafından kritik görevlere getirilmeye devam etmesi ise dikkat çekti.

BAKAN YARDIMCISI BAŞKAN OLDU, BULUT ÜYE OLDU

Türk Telekomünikasyon AŞ'nin (Türk Telekom) Yönetim Kurulu Başkanlığına ise, 24 Haziran seçimlerinin ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcılığına getirilen Dr. Ömer Fatih Sayan oldu.Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Engin olurken, Türk Telekom'un Yönetim Kurulu'nun diğer üyeleri şu isimlerden oluştu: "Yönetim Kurulu üyeleri; Bülent Aksu, Dr. Nureddin Nebati, Hakan Aran, Muammer Cüneyt Sezgin, Selim Dursun, Yiğit Bulut, Sefer Turan, İbrahim Eren."

Türk Telekom EL DEĞİŞTİRDİ!..

Türk Telekom’un (TT) ana ortağı Ojer Telekomünikasyon A.Ş.'nin (OTAŞ), bu şirketteki yüzde 55’lik A Grubu hissesi kredi veren bankaların paydaş olduğu Levent Yapılandırma Yönetimi A.Ş.’ye devredildi. Bilindiği gibi OTAŞ bu bankalardan aldığı kredileri ödeyememişti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP MHP Bir Oldu... Manisa'da ZAM! SAT EĞİTİMİNDE AĞIR KAZA!.. Ataklı: 'SARAY DA ELDEN GİDEBİLİR' Sözü Esirgemedi 'İŞTE BURDA'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Çelik konuştu!.. 'AKP'NİN HEDEFİNDE BAKIN KİM ÇIKTI'