Yıldırım'a Tepkiler Büyüyor: 'HER ŞEY OLURSUN AMA...'

68 izlenme13 Mayıs 2019
Reklamlar
Ekrem İmamoğlu, AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın seçimlerin neden iptal olduğunu soran bir vatandaşa verdiği “Çünkü çaldılar” cevabına sert tepki gösterdi...

‘BAKAN OLURSUN, BAŞBAKAN OLURSUN, MECLİS BAŞKANI OLURSUN AMA…’
Evinin mutfağında çektiği bir videoyu paylaşan İmamoğlu; 'Şu mübarek Ramazan ayında bile yalanla ve iftirayla konuşanları Allah’a havale ediyorum. 'Bakan olursun, Başbakan olursun, TBMM Başkanı olursun ama...' ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: ‘SEÇİM YENİLENİYOR ÇÜNKÜ OYLARIMIZI ÇALDILAR’

Önceki gün bir vatandaşın Binali Yıldırım'a “Seçim neden iptal edildi?” şeklindeki sorusuna “Çok basit, çünkü çaldılar” diye yanıt veren Yıldırım'a CHP İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’ndan sert yanıt geldi.

İMAMOĞLU: ‘ÇOCUKLARIMIZIN ZİHNİNİ KİRLETMEYİN’

“Sahurda konuşmak pek adetim” değil diyerek evinde çektiği videoyu paylaşan İmamoğlu, “Gerçekten canım çok sıkkın. Rakibime soruyorlar, ‘Seçim niye iptal edildi’ diye, ‘Çaldılar’ diyor. Daha korkuncu ne biliyor musunuz, 3-4 yaşındaki çocuklara ‘çaldılar’ dedirterek kampanya yapıyorlar, o günahsız, pırıl pırıl çocuklara. Başkanlık ne ki, ben her şeyden önce 3 çocuk babasıyım. Sakın o çocukları kirletmeyin!

‘ÇOK ÜZÜLÜYORUM’

“Üzülüyorum, çok üzülüyorum, yazıklar olsun! Ve hepinizi Allah’a havale ediyorum. Şu Ramazan ayında yalanla, iftirayla konuşuyorsunuz ya hepinizi Allah’a havale ediyorum. Başkan olursun, Bakan olursun Meclis Başkanı olursun ama… Neyse. Babamın güzel bir lafı vardır, ‘Doğrulu k ve dürüstlük, insanı mutlu eder’, inşallah siz de bir gün mutlu olursunuz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ekrem İmamoğlu Twitter/ Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cübbeli'den Acil Çağrı: 'YEDİ KERE OKUYUN' Merkel: 'Türkiye Uzaklaşıyor' Sığınmacılara 'DİLEDİĞİ ÜNİVERSİTE' Soylu'ya 'Ne iş Bu İmralı İş' diye sordular...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Görüntüler paylaşıldı... 'SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ'