1 Değil 5 Değil 50 Değil 'Erdoğan Miting Hazır Kıta'

9332 izlenme 23 Temmuz 2022
Reklamlar
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri’de toplu açılış ve AnkaraYerköyKayseri hızlı tren hattı temel atma töreni öncesi Anadolu Holding’in önünde çektiği görüntüleri paylaştı.

‘İŞÇİLER ZORLA MİTİNGE GÖTÜRÜLÜYOR’
Videoyu sosyal medya hesabında “Anadolu Holding işçileri zorla mitinge götürülüyor. Kamunun gücüyle emekçi insanları ekmekleriyle tehdit ederek miting yapanlar, bu çırpınışlarınız boşa yolcudur Abbas...” notuyla sosyal medya hesabından paylaşan Arık, şunları söyledi:

‘NE YAPARSANIZ YAPIN ABBAS YOLCU’

“Burası Anadolu Holding’e ait bir şirket, bugün AKP Genel Başkanı Kayseri’de diye 18.00’de kapanan şirket 16.00’a çekildi. Gördüğünüz gibi bunların hepsi miting alanına gidiyor. Hepsi AKP’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine gidiyor. 18.00’da kapatılan firma bugün 16.00’da kapatıldı, sebep ne bunlar mitinge taşınıyor. İşte kamu gücüyle, baskıyla insanları toplamaya çalışıyorlar. Tek tek bunlar şu anda mitinge taşınıyor. Millet artık AKP’ye Kayseri’de sırtını döndüğü için böyle holdinglerden, firmalardan insan taşıyorlar. Ne yaparsanız yapın Abbas yolcu.”

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Enginyurt Şimşek 'Son Perde' AKP'ye 'İLAÇ gibi ÇAĞRI' Çileden Çıktı 'Korkaklar Ben Burdayım' Zurnanın 'ZIRT'dediği yer... KONUT ALANA VATANDAŞLIK BEDAVA!..