60 Saniyede İşi Çözdü 'Ekran Kilit'

8236 izlenme 15 Mayıs 2022
Reklamlar
Güldür Güldür Show'da tanıtımında yer alan ancak geçen hafta yayınlanmayan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı skeç bu hafta yayınlandı. Bakan Nebati'nin gündem olan "Gözlerime bakın ne görüyorsunuz" sorusuna skeçte "Mazota zam görüyorum" ifadeleriyle yanıt verildi.

YENİ BÖLÜM
SHOW TV'nin yayınlanan Güldür Güldür Show'un tanıtımında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı bir skeç de yer almıştı. Fakat son bölümde bu skeç ekranlara gelmemişti. Güldür Güldür'ün yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati konu edildi. Bakan Nebati'nin gündem olan "Gözlerime bakın ne görüyorsunuz" sorusuna ise skeçte "Mazota zam görüyorum" ifadeleriyle yanıt verildi.

BAKAN NEBATİ PAYLAŞTI
Öte yanda Nureddin Nebati, taklidinin yapıldığı skeç ile ilgili, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" dedi.
Güldür Güldür Show ekibi de twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Nureddin Nebati'ye ''Mizaha yaklaşımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki skece bekleriz'' diyerek davette bulundu.

NEBATİ GELİYOR
Davet üzerine Nureddin Nebati, twitter hesabından, ''Elbette, memnuniyetle. İlk fırsatta geleceğim inşallah'' sözleriyle yanıt verdi.

Kaynak: KRT Tv/ gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Dönem 'Çek Tiviti Kap Koltuğu' RİZE... 'SALDIRININ NEDENİ ORTAYA ÇIKTI' Bolu Başkan 'Karar Çıktı' 'Yahu Bu Demirören Krediyi Ödedi mi' diye sordular.. 'Yanıt Acayip'