81 İl Dev Sevkiyat 'Kuşak Şaştı'

10244 izlenme 21 Mayıs 2022
Reklamlar
AKP Gençlik kolları tarafından Adana'da düzenlenen ve 81 ilden yüzlerce araçla getirilenlerle dolan Yeni Adana Stadyumundaki Gençlik Şöleni yapıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan şölende AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan gençlere hitaben bir konuşma yaptı.

‘Z KUŞAĞI DİYE BİR ŞEY YOK’

Erdoğan'a, "Gençlerin önündeki tüm barikatları kaldırdınız, prangaları kırdınız" diye seslenen AKP Gençlik Kolları Başkanı İnan, "Toplumun gündemini boş yere meşgul eden 'Z kuşağı' zırvalarıyla, dayattıkları içi boş algılarla bu ülkenin gençlerini köleleştirme arzusunda olanlar bilmelidir ki 'Z kuşağı' yoktur 'TEKNOFEST kuşağı' vardır" dedi.

Z KUŞAĞI YOKTUR TEKNOFEST KUŞAĞI VARDIR
AKP Gençlik Kolları Başkanı İnan, gençlerin "Z kuşağı" değil "TEKNOFEST kuşağı" olduklarını belirterek, "Toplumun gündemini boş yere meşgul eden 'Z kuşağı' zırvalarıyla, dayattıkları içi boş algılarla bu ülkenin gençlerini köleleştirme arzusunda olanlar bilmelidir ki 'Z kuşağı' yoktur 'TEKNOFEST kuşağı' vardır. Hiç kimsenin endişesi olmasın, bu kuşak üretir, çalışır, yarının Türkiye'sini Recep Tayyip Erdoğan ile inşa eder. 2053'e, 2071'e aşkla ama şevkle, sabırla, tevazuyla, samimiyetle, gayretle yürür." dedi.

ERDOĞAN DA KONUŞTU
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan da Yeni Adana Stadyumundaki Gençlik Şöleni'ne katıldı. Erdoğan, stadın içine girmeden önce stadın dışında bekleyen kalabalığa hitap etti.

AKŞENER’E GÖZDAĞI

Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'i hedef alarak, "Meral hanım, sen kim Sultan Abdülhamit’e saygısızlık kim? Bu millet ecdadına hakaret edenlere haddini bildirecektir. Bu akşam buradan ilk sinyali veriyorum" ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle;

‘MİLLET HADDİNİ BİLDİRECEK BURADAN SİNYALİ VERİYORUM’
“Meral hanım, sen kim Sultan Abdülhamit'e saygısızlık kim? Ve o altılı masada olanlardan isim vermeyeceğim üç tanesi var ki bunlar Sultan Abdülhamit'e bugüne kadar laf söyletmemişlerdi şimdi ne oldu bunlara da sus pus oldular, ne oldu bunlara da Sultan Abdülhamit'e laf atanlara haddini bildiremediler. Bu millet ecdadına hakaret edenlere haddini bildirecektir. Bu akşam buradan ilk sinyali veriyorum.” Diyerek İYİ Parti Lideri Akşener’e gözdağı verdi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu'ya OTURAKLI TEPKİ!.. 'Akşener Geliyor' dediler.. Kahramanmaraş Ayakta' Gece Yarısı 'Ayar Geliyor' 'Karantina VAR' dedi... 'Başka Uçak YOK' dedi: 'İRAN'DAN UÇAK İNDİ'