ABD'li şarkıcı Della Milles, Elazığ'da meydana gelen deprem nedeniyle destek mesajı paylaştı.ABD'li dünyaca ünlü şarkıcı Della Miles, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Türkiye'nin acısını paylaştı.

‘GÖNÜLLÜ KONSER’

Bu paylaşımının ardından bir açıklama yapan Türkiye sevdalısı Della Miles, bölgedeki depremzedeler yararına gerçekleştirilecek herhangi bir konser etkinliğinde gönüllü olarak sahne alacağının sözünü verdi. Dünyaca ünlü şarkıcılar Michael Jackson ve Whitney Houston ile birlikte uzun yıllar aynı sahneyi paylaşan soul rock müzik sanatçısı Della Miles, Şubat ayı sonuna kadar ülkesi ABD ve Avrupa'da konser turnesinde olduğunu belirtip, şöyle konuştu;

‘TÜRK HALKININ YANINDAYIM, GEÇMİŞ OLSUN ELAZIĞ’

"Mart ayından itibaren çok çok özlediğim Türkiye'ye döneceğim.O tarihten itibaren depremzedeler yararına düzenlenecek bir etkinlikte seve seve sahne almaya hazırım. Türk halkı beni bağrına bastı, kız kardeşleri, ablaları ve evlatları olarak gördüler. Ben de yaşanan depremden sonra onlar için elimden geleni yapmayı kendime bir borç bildim. Onun için yaraları sarmak adına sanatımla ve yüreğimle Türk halkının yanında olacağım" diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Ünlü Sanatçıdan Destek: 'Geçmiş Olsun Elazığ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Özdağ 'Adam Başı Para'