Adıyaman Ünal 'Mızrak Çuval'

7598 izlenme
Reklamlar
Adıyamanlı bir vatandaş AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, konuşma yaptığı sırada “Vallahi açım ben” diye bağırınca apar topar salondan çıkarıldı.

VATANDAŞ KONUŞMAK İSTEDİ
AKP Adıyaman Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Ünal, burada partisinin hizmetlerini anlattı. Ünal'ın “Çözüm sürecini bitiren eylem” olarak bilinen 22 Temmuz 2015'te Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde polis memurları Okan Acar ve Feyyaz Yumuşak'ın evlerinde şehit edilmesini anlatırken salondaki bir vatandaş “Sayın Bakanım, Sayın Bakanım” diyerek birkaç kez araya girerek konuşmak istedi.

VATANDŞ DAYANAMADI ‘AÇIM BEN’ DEDİ SALONDAN ÇIKARILDI
Bu girişimi iki kez geçiştiren Ünal, “Sözlerimi bitireyim, sözlerimi bitireyim müsaadenle. Konuşma yapıyorum. Şu anda konuşmamın sonundayım” dedi. Ancak vatandaş Ünal'a, “Efendim, meselemiz işsizlik. Vallahi açım ben” diye bağırdı. Ünal'ı cevap vermediği vatandaş, görevlilerin yönlendirilmesiyle salondan çıkarıldı.

AKP’YE TEPKİ VAR ‘AÇIM DİYEN BU SES MİLLETİN SESİDİR’
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere sosyal medya hesabından bu diyalogu paylaşarak, “Ülkemizde milyonların yaşadığı işsizliği ve yoksulluğu dile getiren, bu haykırışlarıyla milyonların sesi olan hemşerime kulak verin Sayın Mahir Ünal. Hakikati söyleyen bu ses, milletin sesidir” diye yazdı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Afgan Video 'Apar Topar Sildiler' Erdoğan Geldi 'Yasak Bitti' Kulis 'Kazan Kazan Formülü Geliyor' Bursa 'Yakışıksız Görüntüler'