Anasayfa
11 Mayıs 2019 ( 543 izlenme )

ağır gözdağı: 'SANA O CÜMLEYİ TERSTEN OKUTURLAR'

MHP Lideri Devlet Bahçeli TÜSİAD'ın tekrar edilen İstanbul seçimlerine ilişkin açıklamalarından sonra TÜSİAD'a, "TÜSİAD'ın söylemini doğru bulmuyorum. Şimdi bir başkan çıkmış bir cümle sarf ediyor. Ona o cümleyi tersinden okuturlar" cevabını verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli gazetecilerle iftar yemeğinde buluştu. Orucunu hurma, zeytin, kaymak ve yoğurt çorbası ile açan Bahçeli, İstanbul seçimleriyle ilgili programını anlattı; gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

TÜSİAD TAHRİK EDİYOR

Bahçeli TÜSİAD tarafından seçimin tekrarına ilişkin yaptığı açıklamalardan sonra verilen mesajları eleştirerek, “Türkiye’nin önemli siyasi krizler yaşadığı ortamda bekleyip bekleyip siyasi krizi tahrik edici konuşmayı TÜSİAD alışkanlık haline getirmiştir.

BAHÇELİ: ‘SANA O CÜMLEYİ TERSTEN OKUTURLAR’

Başkanları kim olursa olsun bu gelenek devam ediyor. TÜSİAD’ın söylemini doğru bulmuyorum. Şimdi bir başkan çıkmış bir cümle sarf ediyor. Ona o cümleyi tersinden okuturlar. Böyle şey olmaz. Yazık bu memlekete. TÜSİAD’ı halk da kabul etmiyor. TÜSİAD özelliğini kaybetmiştir, ciddiye alınır tarafı da kalmamıştır” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da TÜSİAD’ın seçim tekrarına ilişkin açıklamalarını eleştirmişti.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Başdanışmanı İstifa Etti!.. BEYOĞLU'NDA BÜYÜK GERGİNLİK... İmamoğlu'ndan YSK AÇIKLAMASI' 'O TARİKATIN BÜYÜK HALİFESİ BAKIN KİMMİŞ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Canlı Yayında İmamoğlu'na İFTİRA!..