Ağıralioğlu 'Feriştahın Gelse Hikaye'

27119 izlenme 21 Kasım 2020
Reklamlar
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu dün akşam Habertürk'te katıldığı programda Mehmet Şahin'in İYİ Parti'ye yönelik ithamlara sert tepki gösterdi. Ağıralioğlu, "Bizi PKK'lı ve FETÖ'cü Tayyip bey yapamadı. Siz kimsiniz?" şeklinde konuştu. Ağıralioğlu, sözlerinin devamında ise, Bizden vatan haini çıkaramazsınız. Siz değil feriştahınız çıkaramaz" dedi.

ŞAHİN’E TEPKİ

Yavuz Ağıralioğlu, dün akşam Habertürk'te katıldığı Enine Boyuna programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ağıralioğlu, programın konuklarından Mehmet Şahin'in İYİ Parti'ye yönelik ithamlarına sert tepki gösterdi. Ağıralioğlu, tepkisini şu sözlerle ifade etti;

‘TAYYİP BEY YAPAMADI SİZ KİMSİNİZ Kİ’

"Bizi PKK'lı ve FETÖ'cü Tayyip bey yapamadı. Siz kimsiniz? Bize böyle bir şeyi Tayyip bey yapıştıramadı. İki sene, üç sene sebat etti ki, 'Biz bu İYİ Parti'ye PKK'lı dedirtebilir miyiz, biz bu İYİ Parti'yi PKK ile beraber gösterebilir miyiz' veyahut 'Biz bu İYİ Parti'ye FETÖ'cülük istinadını yapıştırabilir miyiz? 'Boş bıraktığı bu siyasal alan içerisinde İYİ Parti 3 senedir hissesine iftira düşen alanı daraltılmış yerde alnının akıyla mücadele etti, şerefimizle çıktık." dedi.

‘BİZDEN FETÖCÜ ÇIKMAZ’

Sözlerinin devamında ise, "Bizden vatan haini çıkaramazsınız. Bizden FETÖ'cü çıkaramazsınız." diyen Ağıralioğlu "Siz değil feriştahınız çıkaramaz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan İstifa! Karamollaoğlu 'Niyet İyi Değil' Neden 'Fırat'ın Doğusu' Özdil 'Çekti Paylaştı'