Akalın 'Aramızda Her Şey Bitti'

7226 izlenme 13 Haziran 2020
Reklamlar
Cumhurbaşkanlığı’nın düzenlediği ve 30 milyon lira harcandığının ortaya çıktığı İstanbul Yeditepe Konserlerinin üçünde gününde Demet Akalın ve Alişan sahne aldı. Akalın 'Aramızda Her Şey Bitti' şarkısını söyledi. Alişan da 'Görüyorum Bir daha Dönmeyecek' türküsünü söyledi. 

EN AZ 30 MİLYON LİRA HARCANDIĞI ORTAYA ÇIKTI
Cumhurbaşkanlığı, İstanbul Kuruçeşme’de Boğaz’a sıfır olan otoparka dev bir sahne ile ses ve ışık sistemleri kurdurarak seyircisiz konser çekimleri yapılmış, kurulan devasa sahne ile ışık ve ses sistemleri için 1,5 milyon lira harcanırken, sanatçılara yapılan ödemelere harcanan miktarın en az 30 milyon liraya ulaştığı ileri sürülmüştü.

TEPKİ VAR: YAZIKLAR OLSUN’
Öte yanda Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla başlatılan 'İstanbul Yeditepe Konserleri' hakkındaki harcamalara tepki gösterdi. Twitter hesabında konserler için 30 milyon TL harcandığını kaydeden Karaduman, yapılan harcamaların 12600 işçinin asgari ücretine denk geldiğini söyledi. Sosyal medya hesabından konuya dair tepki açıklaması yapan Karaduman, şu ifadelere yer verdi:

‘YAZIKLAR OLSUN’
"Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın sosyal medya konseri için harcadığı 30 milyon TL, asgari ücretle çalışan 12600 işçinin bir aylık maaşına denk gelmektedir.

Kaynak: Milligazete/ Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son yapılan KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!.. Karabat Açıkladı 'Bela Kapıda' Erdoğan Ağır Tweet 'Kurt Yapmaz Bunu' Ateş Yakıldı 'Enginyurt Salvo'