Akit, Mehmet Özmen'i tazminatını da vermeden işten çıkardı. Sosyal medya hesabından ateş püsküren Mehmet Özmen, Akit'te iftira, kumpas, ayak oyunlarının gırla olduğunu belirtti.

‘BU KARAKTERSİZ KUMPASÇI ZALİMLERE DESTEK VERMEYİN’
Akit Medya Grubu’nun ekran yüzlerinden Mehmet Özmen, 1997 yılından bu yana görev yaptığı Akit Medya Grubu'ndan gönderildi. Tazminatları da ödenmeyen Özmen, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı da etiketleyip yaptığı paylaşımla Akit’i kamuoyuna şikayet etti. Özmen, “Tüm Müslümanlara ve özellikle iktidar çevresine açık çağrımdır: Lütfen bu karaktersiz, kumpasçı zalimlere destek vermeyin!” dedi.

‘SUÇ DUYURUSUNA SON 7 GÜN’
Akit Medya'daki görevlerine son verilip, tazminat da ödenmeyen Mehmet Özmen, sosyal medya üzerinden Akit'i ağır sözlerle hedefe koydu. "Özellikle tüm yargı mensupları, 15 Ocakta yapacağım yayını izlemeli ve yayını anında suç duyurusu olarak kabul edip gereğini yapmalı!!" diyen Özmen, yaptığı son paylaşımda da "Son 7 gün! Bu bir suç duyurusu yayını olacağından bütün savcılık makamlarını mutlaka izlemeye ve yayının ardından derhal gereğini yapmaya davet ediyorum. Akit'in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli!" dedi. Özmen'in Akit grubuyla ilgili yaptığı paylaşım ise şöyle:

‘ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZE ŞİKAYET EDİYORUM’
“1997 yılından bu yana Akit Medya Grubu’nda çalıştım. Çok uzun süredir devam eden mobinglerin ardından geçtiğimiz haftalarda SGK 49’a göre haksız yere işten atıldık. Akit’in tüm yetkililerini önce Allah’a ve sonra sizlere şikayet ediyorum.”

‘YALAN KUMPAS İFTİRA NE ARARSAN VAR’
“1997 yılından bugüne kadar hiç ilgim, alakam olmayan haberler nedeniyle şahsımın adına kullanarak bana onlarca dava açtırdılar. Bugün ise SGK 49’a göre işten çıkartarak hiçbir şekilde tazminatlarımızı ve diğer haklarımızı ödemediler. Mahkemeye başvurdum ve işe iade davası açtım fakat… Bu sözde Müslüman kardeşlerimizin mahkemeye sundukları yalanlar, iftiralar, ayak oyunları, kumpaslar gırla…”

‘İNANANLARIN YÜZ AKI DEĞİL YÜZ KARASI’

“Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, tüm Müslüman kardeşlerimizden bana destek olmalarını rica ediyorum. Bu sözde Müslüman kardeşlerimizin zulmü nedeniyle çok zor durumdayım. Ne yapacağımı bilemiyorum, çaresiz haldeyim. Yukarıda da ifade ettiğim gibi Akit Medya Grubu’nun yaptığı zulmün ayrıntılarını 15 Ocak’ta kamuoyuyla paylaşacağım inşallah. Özellikle Ak Parti ve İslami cemaatlere sesleniyorum, Lütfen Akit Medya Grubu’na hiçbir şekilde prim vermeyin, desteklemeyin. Akit Medya Grubu inananların yük akı değil, inananların yüz karasıdır."

DAHA ÖNCE KILIÇDAROĞLU'NUN İDAMINI İSTEMİŞTİ
Özmen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun idam edilmesini istemiş ve hakkında soruşturma açılmıştı. Akit TV muhabiri Mehmet Özmen, Ankara Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nden yaptığı yayında müzedeki darağacını göstererek, “Türk kamuoyunun idam edilmesini istediği isimler var” demiş ve Abdullah Öcalan ile Fethullah Gülen’in yanında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ismini saymıştı.

Kaynak: gerçekgundem

AKİT Paylaşım.. 'Hava Toz Duman'