AKP'de Duman 'Tayyar Arınç '

3736 izlenme
Reklamlar
Katıldığı televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulunan eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, sunucunun "Sizin Tayyip Bey ile olan çalışmalarınızı, diyaloglarınızı konuşacağız ve şimdiki Türkiye'yi de konuşacağız" sözlerine dikkat çekici bir yanıt verdi. Arınç ‘bence bu büyüklerimizi konuşalım, bu program böyle gitsin, günümüze gelme’ diyerek ‘konuşursam beni hapse atarlar’ anlamında bir fıkra anlattı.

TAYYAR SAHNEDE ‘NE DURUYORSUN AKP’DE’
AKP MKYK üyesi Şamil Tayyar, eski Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç'ın, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözlerine tepki gösterdi. 

ARINÇ ‘BENİ KODESE Mİ TIKACAKSINIZ’
TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Konya'nın yerel bir televizyon kanalında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Program sunucusunun “Sizin Tayyip Bey ile olan çalışmalarınızı, diyaloglarınızı konuşacağız ve şimdiki Türkiye’yi de konuşacağız” sözleri üzerine Bülent Arınç araya girdi. Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la olan çalışmalarını konuşmak istemediğini bir fıkrayla şöyle anlattı:

KONUŞURSAM İŞ DEĞİŞİR’‘
* Adam Rize’de bir suç işlemiş de İstanbul’a getiriyorlar. Rize misalini vermeyeyim de yanlış anlayanlar çıkabilir. Samsun diyelim isterseniz buna. Rize ve Trabzon’un dışında bir il olsun ki birileri huylanmasın. Anlat bakalım şu olayı diyor, karşısındaki adam. Çıktık diyor, ‘bir fırtına, bir fırtına, bir fırtına… Sonra… E işte bir fırtına…' Gel bakalım İstanbul’a doğru falan… O fırtınayı da atlattık, başka bir limana geldik, bir fırtına daha başladı, şu oldu, bu oldu. Artık İstanbul’a gelemeyince iki saat boyunca, ‘yahu sadede gel'… ‘Geleyim de beni kodese mi tıkacaksınız?' demiş adam…”

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kırşehir Habertürk: 'ŞEHİTLERİMİZİN KATİLİNİ TRT'YE ÇIKARDILAR' Bakan 'Mayıs' dedi... 'Akıl Karıştı' 'Geçim Sıkıntısı Çekiyorum' dedi... 'Tavsiye İlginç' 'BAŞIMIZA BUNLAR GELECEKLER' dedi...