Anasayfa
04 Haziran 2019 ( 246 izlenme )

AKP Durmuyor... ÇOK AĞIR İTHAM!..

AKP Genel Başkan Yardımcısı Canikli, Giresun Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programında 23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul seçimine ilişkin açıklamalarda bulundu. AKP Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, “İmamoğlu’nun beyni bu milletin emrinde değil“ dedi.

Canikli, Giresunluların İstanbul’da nüfus yoğunluğuna dikkat çekerek, Giresun’un milli kahramanı Topal Osman Ağa'dan örnek verdi. Canikli’nin tepki çeken ifadeleri, şöyle;

‘İMAMOĞLU ÖZEL YETİŞTİRİLMİŞ BİR KOÇBAŞI’


“Yani hiç gerçekle alakası olmayan yönünü, olmayan daha doğrusu yönünü cilalayıp, parlayıp, kamuoyuna aktardılar, yansıttılar ve kamuoyunu ikna etmeyi de belli ölçüde başarılı oldular. Ama artık bütün o ilk andaki şaşkınlık, karışıklık ortadan kalkınca, ne olup bittiğini millet sorgulamaya başlayınca gerçeklerle yüz yüze geldik, herkes geldi, gelmeye başladı. Artık onların özel yetiştirilmiş, bu amaç için koçbaşı olarak kullanılmak üzere yetiştirilmiş özel bir proje olduğu bugün ayan beyan ortada.”

“İMAMOĞLU’NUN BEYNİ BU MİLLETİN EMRİNDE DEĞİL”


“Beyni bu milletin emrinde değil, çıkıp bunu bile söylemiyor. Olur mu öyle şey, ben her şeyimle Türk milletine aitim demiyor, diyemiyor. Sadece bu konuyla ilgili sorulan soruları geçiştirerek, olayı kapatmaya çalışıyor”

‘BU HAİN PROJEYİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN MÜCADELE DECEĞİZ’


“Bir kez daha bu millet için ne yapılması gerekiyorsa elbette hemşehrilerimiz onu yapmaya hazır. Topal Osman Ağamız ne yapmışsa, Pontuslulara karşı hangi mücadeleyi vermişse, onların bu topraklarda tekrar yeşermemesi için, hayat bulmaması için, işgal edilmemesi için hangi mücadeleyi vermişse, hangi yaklaşımla hareket etmişse, hangi kahramanlık duygularıyla hareket etmişse şimdi Giresunlular da, Topal Osman Ağa’nın torunları da yine aynı amacı, aynı hain projeyi ortadan kaldırmak için bu mücadeleyi verecek inşallah” ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU’NUN DEDESİ İSTİKLAL MADALYASI SAHİBİ

AKP’li Canikli İstanbul seçimleri için Milli Kuruluş Savaşı’nı dahi kullanmaktan çekinmezken, İstanbul’un seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun dedesi Mevlüt İmamoğlu hem Sakarya Meydan Muharebesi’nde hem de Milli Kurtuluş Savaşı’nda savaşmış, İstiklal madalyası sahibi olduğu daha önce gündeme gelmişti. Yine İmamoğlu'nun dedesinin 3 kardeşi de savaşlarda şehit olduğu haberlere konu olmuştu.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yaşlı teyzeye FOTOMONTAJLA BAŞÖRTÜSÜ!.. Altaylı Taşı Koydu 'Hakan Duman' 'DOKTOR ÖZ'DEN TAVSİYE' AKŞENER'E FETÖ SORUŞTURMASI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'li Vekil Dayanamadı 'Sakın ha El Uzatma'