AKP, YSK’nın seçim yasaklarına rağmen propagandaya devam ediyor. Bahçelievler Belediyesi ve AKP İstanbul İl Başkanlığı vatandaşlara gönderdiği kısa mesaj ile Binali Yıldırım için oy istedi.

ÖNCE BAHÇELİEVLER AKP BELEDİYESİ


YSK’nın seçim yasakları başlamasına rağmen AKP’nin propaganda çalışmaları devam ediyor. Bahçelievler Belediyesi, vatandaşlara yolladığı SMS ile Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım için oy istedi. Söz konusu mesaj, YSK’nın seçim yasaklarının başlamasından yaklaşık bir saat sonra yollandığı belirtiliyor.

SONRA AKP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI DA YASAĞA UYMADI


Bahçelievler Belediyesi’nin ardından AKP İstanbul İl Başkanlığı da YSK’nın seçim yasaklarının ardından vatandaşlara propaganda mesajı attı.AKP İstanbul İl Başkanlığı’ndan gönderilen mesaj şöyle:

‘YILDIRIM’A OY VER TÜRKİYE’Yİ SEVİNDİR’
Değerli kardeşim, 23 Haziran’da mutlaka sandığa git. İşinin ehli, şehirciliğin ustası, İstanbulllulara sadece doğruları söyleyen ve söylediğini yapan Binali Yıldırım’a oyunu ver. İstanbul’un kaderini yalancılara, iki yüzlülere, millete kumpas kuranlara, bırakma. Şer odaklarını değil, Türkiye’yi sevindir. İstanbul üzerinden bir oyun oynamak isteyenlere 1 oy’unla dersini ver. Bir oy deme. Bazen bir oy kader, bir oy İstanbul ve Türkiye’nin geleceği olur. Geleceğimiz için, kardeşliğimiz için, İstanbul2un şahlanması için hep birlikte haydi sandığa!”

Kaynak: Yeniçağ

AKP Durmuyor... YSK'DAN TIK YOK!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dolmabahçe'ye GİDEN YOL!..