Anasayfa
( 239 izlenme )

AKP İstifa 'Peş Peşe'

Şanlıurfa’da Akçakale Belediyesi’nde AKP’li meclis üyeleri Reşat Kızmaz ve Ahmet Büyükler, partilerinden istifa dilekçelerini sundu.

‘BAĞIMSIZ DEVAM’

Ahmet Büyükler, AKP Akçakale İlçe Başkanlığı’na istifa dilekçesi vererek, partisinden istifa ettiğini, belediye meclis üyeliğini bağımsız olarak sürdüreceğini açıkladı.

‘BİZİ BU KARARI ALMAK ZORUNDA BIRAKTILAR’

Cumhuriyet’in aktardığına göre AKP’den istifa eden bir diğer belediye meclisi üyesi Reşat Kızmaz’ın istifa dilekçesinde ise, “Bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 seçimlerinde değerli halkımızın teveccühüyle AK Parti Akçakale belediye meclis üyesi seçildik. Çok sevdiğimiz ilçemiz ve halkımız için çalışacağımızı seçimden önce söz verdik ama sözümüzü yerine getiremedik. Bu konuda verdiğimiz sözlerden özür diliyoruz. Partimize daha zarar vermemek için onurumuzla AK Parti’den istifa etmeye karar verdim. Bağımsız olarak devam edeceğim. Bizi bu kararı almak zorunda bıraktılar. Umarım ilçemiz adına güzel olaylar yaşanır” ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Demirören Grubuna ACAYİP DENETİM!.. Durum Acil 'Muhalefet Toplanıyor' LEBLEBİNİN 14 MUHTEŞEM FAYDASI... Pakize Ana'ya YASAK!..