Anasayfa
11 Kasım 2021 ( 6351 izlenme )

AKP'li Vekil 'Çizgiyi Aştı'

AKP Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Osman Öcalan'ın TRT'ye çıkarılmasını savundu.

AKP MHP VE CHP ARASINDA GERGİNLİK
TBMM Genel Kurulu’nda; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun büyükelçilere gönderdiği mektup AKP ve CHP milletvekilleri arasında, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın bir vatandaşla tartışması ise MHP ve İYİ Parti milletvekilleri arasında gerginliğe neden oldu.

AKP’Lİ VEKİL ‘OSMAN ÖCALAN'I SAVUNDU’

AKP Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Türkkan’ın küfür etmesini eleştirmesinin ardından kürsüde konuşma yaptığı esnada Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkarılmasını savunarak, “Osman Öcalan devletin televizyonunda teröristlerin karşısında konuştu. Terörislere ‘Dur deyin’ diye konuşuyor.” dedi.

TRT SEÇİM ZAMANI KATİL ÖCALAN’I EKRANLARA ÇIKARDI
Terör örgütü PKK'nın İmralı'daki başı terörist Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran seçimlerine ilişkin olarakn ‘tarafsız olun’ şeklinde çağrıda bulunmasının Anadolu Ajansı tarafından servis edilmesinin ardından bir skandal da TRT'de yaşanmış, TRT Kürtçe kanalı, Abdullah Öcalan’ın kardeşi katil terörist Osman Öcalan’ı ekrana çıkarmıştı.

ŞEHİTLERİMİZİN KATİLİNE SEÇİM PROPAGANDASI YAPTIRDILAR
TRT Kurdi’nin yaptığı haberde, “Abdullah Öcalan İmralı’da bir mektup yazdı ve mektubunda HDP İstanbul Seçimi’nde tarafsız olsun” diyerek başlarken mikrofon uzatılan Osman Öcalan, “Ekrem İmamoğlu ciddi bir mesaj vermedi Kürtler için. Elinden geldiğince Kürtlerden kaçtı ve kendini onlardan bağımsız tutmaya çalıştı. Kürtler için CHP’nin hiçbir projesi yoktur” diyerek İmamoğlu ve CHP’yi eleştirmişti.

EMEKLİ ALBAY ŞİKAYET ETTİ, YAKİPSİZLİK VERDİLER
Emekli Albay Erdal Sarızeybek TRT'ye çıkarılan terörist Osman Öcalan'ın 92 yılında Şemdinli'de 74 askerimizin katili olduğunu açıkladı, şikayet etti ancak takipsizlik kararı verilerek dosya kapatıldı.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk Patent Kurumu Onay 'كل كيفيم كل' Bu Gece Ayar Geliyor! Yeni Akit 'Eyvah Eyvah' Kavala 'Karar Açıklandı'