AKP'li Vekili 'Sınırı Aştı'

10483 izlenme12 Eylül 2020
Reklamlar
AKP'li Zülfü Demirbağ, "sahipsiz kaldık" diyen Elazığlı depremzedelere, "Elazığ'ın sahibi Allahtır, Erdoğan'dır. Sahipsiz kaldık' diyenler gitsin kanlarına baktırsın, kan testi yaptırsınlar" ve "Covid-19 değil, ihanet-19 virüsü var bunların kanında" sözleriyle hakaret etti.

ELEŞTİRİYE KARŞI HAKARET
Elazığ'da yaşanan depremin ardından bir çok kent sakini sosyal medyadan ve çeşitli platformlardan, kendileriyle ilgilenilmediğini, "sahipsiz bırakıldıklarını" belirterek iktidara eleştiriler yöneltmişti. Bir yerel televizyon programında Elazığlıların bu ifadelerine ilişkin açıklamalarda buluanan AKP Elazığ Milletvekili Demirbağ, bu eleştirilere hakaretlerle tepki verdi.

AKP’Lİ VEKİL AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Depremzede yurttaşların "Sahipsiz kaldık" eleştirilerine tepki gösteren AKP Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, "Sahibi Allah'tır, sahibi Recep Tayyip Erdoğan'dır. 'Sahipsiz kaldık' diyenler gitsin kanlarına baktırsın, kan testi yaptırsınlar. Covid-19 değil, ihanet-19 virüsü var bunların kanında" sözleriyle hakaret etti.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siyaset görmüyor... 'dağdakiler niye dağda' Özal da 'Bir koyup üç alacağız' demişti... PEKİ N'OLDU? Sosyal Medya 'Gidiş Atbaşı' Görüntüler Paylaşıldı: 'Yerli Otomobil Geliyor'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Açık Açık 'Görüntülendi'