AKP Şaşkın 'Hadi Buyur Hodri Meydan'

12047 izlenme 17 Ekim 2022
Reklamlar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz grup toplantısında yolsuzlukla ilgili yasa teklifi talimatı verdiği konuşmasını sosyal medya hesabından paylaştı.

‘YOLSUZLUKLA MÜCADELE TEKLİFİMİZE HAYIR OYU VEREN YÜZSÜZDÜR’
Akşener, paylaşımına, “Buradan tüm milletvekillerimize talimat veriyorum. Yolsuzlukla mücadele için yasa tekliflerinizi bir bir Meclise getireceksiniz. Ama şimdiden söyleyeyim; Millete; ‘Yolsuzluğu çözeceğim’ diye vadedip yasa tekliflerimize hayır oyu veren; Yalancıdır, utanmazdır, yüzsüzdür!” notunu düştü.

ERDOĞAN ‘YOKLUK YOKSULLUK RÜŞVET, BİZ ÇÖZERİZ DEMİŞTİ
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Yolsuzlukların olmadığı, rüşvetin olmadığı, yoksulluğun olmayacağı bir Türkiye'yi biz hallederiz. Şu an itibarıyla onun hazırlığı içindeyiz” sözlerini Akşener, geçtiğimiz grup toplantısındaki konuşmasına taşımıştı. Akşener, şöyle konuşmuştu:

‘HADİ BUYUR HODRİ MEYDAN’
* “Sayın Erdoğan, elinde türlü imkan var ama sen hâlâ laf kalabalığı yapıyorsun. Yalanlarınla çalınan minareye kılıf dikiyorsun. Senin işin minarenin yerinde kalmasını sağlamak. Neymiş yolsuzluğu engelleyecekmiş. Ben lafa değil icraata bakarım. Eğer zerre samimiysen biz sonuna kadar varız. Buyur hodri meydan.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sivas Malatya 'Kaza Ağır' CHP'den Yanıt 'Mansur Yavaş' İddia Can Sıkıcı 'MHP İstifa Vaka' Yıldırım'a Tepki: İSTANBUL’U KAYBETME KORKUSU SARINCA MI AKLINA GELDİ’