AKP Vekil 'Sınırı Aştı'

11379 izlenme 09 Mayıs 2022
Reklamlar
Şanlıurfa’da yerel yayın yapan Edessa TV’nin Ömer Ağ ile Panaroma Programı’nın konuğu olan AKP Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanel, izleyicilerin, “Gülender Açanel kimdir? Kendisini tanımıyoruz” şeklindeki sorusunu cevaplandırırken gülerek tanımayanlara hakaret etti.

KENDİSİNİ TANIMAYANLARA HAKARET: ‘BALIK HAFIZALI, ALZHEİMER, CHECKUP’
Açıklamasında siyasete 2002’de AKP Şanlıurfa Kurucu Kadın Kolları Başkanı olarak başladığını söyleyen AKP Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanel, “Benim için ‘tanımıyorum’ diyenlerin ya kötü niyetli olduklarını, ya balık hafızalı olduklarını düşünüyorum. Ya da Urfalı da olmayabilirler. Ben 35 yıl eczacılık yaptım Bahçelievler’de. 20 yıldır da siyaset yapıyorum. Beni tanımayan babamı tanır 70 yıl doktorluk yaptı. Onu tanımayan dedemi tanır 39 yıl müftülük yaptı. Kurtuluş Savaşı’nda çok önemli görevler aldı. Atatürk’ün bizzat telgraflaştığı kişidir. Hâlâ beni tanımıyorsa kendini gözden geçirsin. O Urfalı olmayabilir. Ya da bir Alzheimer başlangıcı falan vardır. Bir sağlıkçı olarak diyorum bir checkup yaptırsın.” diyerek kendisini tanımayanlara hakaret etti.

‘BENİ HERKES TANIR’
2004’te belediye meclis üyesi olduğunu anlatan AKP Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanel, “Ben bölgenin ilk belediye meclis üyesi, başkan ve meclis vekilliği görevini yaptım. Fatma Şahin başkan olmadan, ben bölgenin ilk başkan vekilliği görevini yerine getirdim. Yüzümün akıyla görevimi yaptığımı düşünüyorum.” şeklinde konuşmasında devam etti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

N'oluyor 'Durum Ağır' Büyük yanılgı!.. 'Üç beş çapulcu lafı nereden çıktı' Konya Konser 'Kaptı Mikrofonu Bakan Şaşkın' Özdağ Noktayı Koydu 'Cumhurbaşkanı Aday'